Replay 2014’ün En İyi AppStore Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

AppStore tarafından 2014 senesinin en iyi iOS uygulaması seçilen Replay’a hep birlikte göz atalım.

Replay, video yapmanızı sağlayan müthiş bir uygulama. Sade arayüzü ile bizi video yapmak için bir sürü ayrıntıyla uğraştırmıyor. Belki de en beğenilen özelliği de Instagram için video yapma özelliği olan uygulama bu konuda çok başarılı.

:: Instagram’a Yeni Filtreler Geliyor

Çekmiş olduğunuz mevcut bir videonuzu Replay‘in hazır bulunan teması ile süslemek ve ya çektiğiniz kendi fotoğraflarınızı peş peşe ekleyip özel temalardan birisi ile video yapmak sadece bir kaç seçim yapmanızı gerektiren oldukça basit bir işlem sırası ile oluyor. Eğer Instagram için yapmak istiyorsanız sadece Insragtram kutucuğunu işaretlemeniz yetiyor, Instagram videolarının da on beş saniye süreli olduğunu hatırlatmak istedim.

facebook müşteri hizmetleri

Seçtiğiniz temaya göre farklılık gösteren renk filtreleri, fotoğrafların geçiş biçimi gibi bir çok hoş detay da bulunmakta. Ayrıca videonuz un en altına ve her resim karesine istediğiniz bir yazıyı ekleyebiliyorsunuz. Video formatının kare mi yoksa geniş ekran mı olduğunu ayarlayabileceğiniz gibi, çalan müziği de değiştirebiliyorsunuz. Benim favorim “Dandy” teması oldu.

“Watermark” olarak bilinen videonun sağ alt köşesinde Replay‘in kendi şeffaf bir logosu da gözüküyor.

:: Haftanın iOS Uygulamaları

Uygulama içi satın alım sunan Replay, 20,99 TL tüm içerik paketi ile bu logoyu isterseniz kaldırma ve diğer paketlerini kullanma özelliğini sağlıyor. Bu paketler ile de hoş videolar yapabilmek mümkün.

Video yapımınız tamamlandığında, e-mail ile gönderme, Facebook, Twitter ve Instagram ve sosyal ağlarda paylaşma seçenekleri ile karşılaşıyorsunuz. Tabii ki doğrudan iOS cihazınıza kaydetmeniz de mümkün. Replay videonuzu kayıt ederken sıkılmamanız için size mini bir oyun oynatıyor. Bu oyun da, video için seçtiğiniz resimlerin eşlerini bulmaca.

Replay gerçekten AppStore‘da 2014 yılının uygulaması olmayı hak etmiş. Bu kadar sade ve hoş bir şekilde video yapabilmek gerçekten çok eğlenceli.

Replay uygulaması AppStore‘da ücretsiz. Replay‘in kendi resmi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir