iOS Resimli Kelime Bulmaca İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS’taki uygulama çeşitliliği ile hiç bir zaman sıkılmıyoruz. Bu günde sizler için Resimli Kelime Bulmaca uygulamasını inceledik, keyifli okumalar dileriz.

Oldukça basit bir arayüzlü uygulama olmasına rağmen Resimli Kelime bulmaca bir o kadar eğlenceli. Uygulamanın içinde oyunu başlattığınızdan itibaren dört resim ve aşağı kısımdaki karışık harfler ile resimlerde anlatılan kelimeyi bulmanız gerekiyor. Her bir bilmece çözdüğünüzde coins kazanıyorsunuz. Daha sonra ilerleyen bölümlerde yardıma ihtiyacınız olduğunca bu coinsleri harfleri elemek ve ya ipucu bir harf göstermek için kullanabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Uygulama içi satın alım sunan Resimli Kelima Bulmaca’da coins satın alabiliyorsunuz. Aynı zamanda Game Center ile arkadaşlarınıza meydan okuyup rekabet edebilirsiniz. İleride oyunu bitirip yeniden oynamak isterseniz ayarlar kısmında oyunu sıfırlama seçeneği de bulunuyor. Dilerseniz sesi de açıp kapatabiliyorsunuz. Bir diğer özellik olarak ta ayarlarda “İletişim” kısmı bulunuyor. Buraya tıkladığınız da eğer iOS cihazınızın içine mail kurduysanız otomatik olarak oyun yayımcısına istediğiniz her hangi bir konuda mail atabiliyorsunuz.

ios bulmaca

Coin satın alma dışında ücretsiz bir uygulama olduğu için bolca reklam mevcut, hatta ekranın yarısı kadar diyebilirim. Ama bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu uygulama ile eğleneceğinize eminiz. Uygulama tamamen Türkçe’dir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir