iOS Star Chef İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS‘un en güzel oyunlarından birisi olan Star Chef‘i sizler için inceledik.

Bir zamanlar Facebook ile çok meşhur olan cafe ve lokanta oyunlarından birisi olan Star Chef, oldukça hoş bir şekilde yapılmış. Kendinize ait bir lokanta işletmeciliğini yaptığınız oyunda her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüşülmüş. Oyunun arayüzü ve menüleri kendi içinde de hoş bir görünüme sahip. Ayrıca oyun bizimle aynı saati taşıyor, buna göre gece ve gündüz oluyor. Bir de Facebook üzerinden bağlanıp oynayan arkadaşlarınızı komşu olarak ekleyebiliyor, hediye gönderip ziyaret edebiliyorsunuz.

Star Chef‘te müşterilerinizin gelip yemek yediği alandan başka, yemek pişirdiğiniz alan ile sebzelerinizi ektiğiniz bir de bahçe bulunmakta. Yemek pişirilen alanda ise çorba, ızgara, tatlı ve içecek gibi değişik türde yemekleri pişirdiğiniz ayrı istasyonlar var. Ayrıca lazım olan malzemeleri çevrede bulunan mağazalardan alıp kendi lokantanızda bulunan uygun depolama alanlarında saklıyorsunuz. Kendi sebze bahçenizde sebzeleri yetiştiren bir bahçıvan da var.

facebook müşteri hizmetleri

ios star chef 2

Müşteri alanında bulunan masala ve dekorasyonlar zamanla değiştirilebiliyor. Oyunda seviye atlama sistemi var, yeni tarifleri de seviye atladıkça öğreniyorsunuz. Yemeklerin de pişme süresi bulunmakta. Oyunun iki para birimi bulunmakta, birisi oyun içi kazanılan Coins, diğeri de para ile satın alınabilen Cash. Eğer hızlı pişrmek isterseniz uygulama içi satın alım sunan Star Chef ile Coins ya da Cash satın alabiliyorsunuz.

Oyunda bir de menü kısmınız var, öğrendiğiniz yeni tarifler burada gözüküyor. Ayrıca bazen müşteriler buraya memnuniyetlerini anlatan mesajlar da bırakabiliyorlar.

Star Chef‘in tek kötü yanı müziği olmuş, bir süre sonra başınızı ağrıtacak cinsten.

Eğer lokanta / cafe işletmeciliği tarzındaki oyunları seviyorsanız Star Chef‘ten de memnun kalacaksınız.

:: iOS Seabeard İncelemesi

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir