iOS SUPER Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sosyal medya ağları ve uygulamaları gün geçtikçe çoğalıyor. Bizler de hoşumuza giden ve ya işimize yarayacak olack uygulamaların bağımlısı oluyoruz. SUPER‘da kısa süre içinde kolaylıkla bağımlısı olabileceğiniz bir uygulama. Oldukça basit kullanımı ve eğlenceli olması ile kendisini diğer uygulamalardan ayırmayı ve sevdirmeyi beceriyor. Kullanıcılarının paylaştığı komik güncelemmeler ile gülmekten kırılabilirsiniz.

SUPER‘da tıpkı Instagram‘da olduğu gibi “takipçi” sistemi var. Ve kimse kimseye özel mesaj gönderemiyor, sadece takip edilip takip edebiliyorsunuz. Üstelik gerçek adınızı da paylaşmak zorunda değilsiniz. Uygulamayı kullanmadan önce kayıt olmanız gerekiyor, fakat kullanıcı adınızı daha sonra istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Öncelikle profilinizi istediğiniz şekilde ve uzunlukta oluşturabilirsiniz. SUPER‘in en güzel özelliklerinden birisi paylaşılan her profil sayfasının ve resimlerin en üstünde bulunan eğlenceli etiketler. Mesela en temel profil resminizin üzerinde “I am” diye kendinizi tanıttıktan sonra, ekleyeceğiniz her sayfaya her bir etiket ile ilgili şeyler yazabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

ios super inside

Bir kere profil işlemlerini tamamladıktan sonra diğer kullanıcıların paylaşımlarına göz atabilirsiniz. İstediğiniz kullanıcı ismini ve ya paylaşım konusunda arama yapabileceğiniz gibi, hiç bir özel arama yapmadan tüm kullanıcıların paylaşımlarını da görebiliyorsunuz. Takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları ise arkadaşlar kısmından gözüküyor.

SUPER‘in en eğlenceli yanlarından birisi bir paylaşım yapmak istediğiniz de, seçtiğiniz etiketten sonra yazdığınız yazınıza uygun resmi otomatik olarak bulması. Mesela yağmur ile ilgili bir şeyler yazarsanız, size yağmurlu hava resimlerini bulması gibi. Eğer isterseniz film rulosunda olan bir resmi kullanabileceğiniz gibi, uygulamanın içinde resim de çekebiliyorsunuz. Paylaşımlarımızın altında ise istediğiniz şekilde imza atabiliyorsunuz.

Uygulama içinde hiç reklam yok ve satın alım da sunmuyor, yani tamamen ücretsiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir