iOS The Towers İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS için bu kadar güzel oyun varken asla sıkılmayacağınız dan emin olabiliriz. The Tower’da kısa zamanda oynayabileceğiniz fakat sizi gerçekten çok eğlendirecek bir oyun. Eskiden bu kule inşa etme oyunları oldukça popülerdi. The Tower’da bu popülerliği takip ediyor.

Oyun basit, kulenin en alt mevcut kısmının üzerine sağdan ve soldan kayan kule katlarını olabildiğince düzgün bir şekilde yerleştirmeye çalışıyoruz. Eğer katı düzgün yerleştiremezsek dışarıda kalan kısım düşüyor ve yaptığımız kule git gide küçülüyor. Tabii ki oynamak ta daha zor bir hale geliyor. Katları gökyüzüne doğru çıkarttıkça çevre değişmeye başlıyor. Oyunda dört çeşit kule mevcut olsa da ilk olarak sütunlu Yunan tipi kule işle başlıyoruz. Bir orta çağ kulesi, modern bina ve deniz feneri de oyunun kendi parası ile satın alınabiliyor. Ayrıca oyunda kazandığınız paraları da bazı güçlendirmeler için kullanabiliyorsunuz. Mesela “Headstart” sizin için 15 mükemmel kat çıkıyor, “Coin Doubler” ile iki katı daha fazla coin kazanabiliyorsunuz ve “Insurance” ile de aslında oyunun bitmesi gereken bir yerden bir kereliğine devam edebiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

ios the tower 2

Aynı zamanda siyah beyaz damalı bayrakların çıktığı katlar “Checkhpoint” olarak sayılıyor. Eğer hakkınız biterse 500 conin karşılığı buraya geri dönebiliyorsunuz. Son olarak ta en son hamlenizi de 100 coin ile geri alabiliyorsunuz. Grafikler 2D olmasına rağmen hoş, oyunda müzik yok sadece arka plan sesleri var ki o da çok hoş yapılmış.

Uygulama içi satın alım sunan The Towers’da reklamları kaldırmak ve coins satın alabilmek mümkün. Sadece arada bir çıkan reklamlar sinirinizi bozabilir, bazen de yanlışlıkla en aşağıda yer alan reklama dokunup istemeden reklamın sayfasını açabilirsiniz. Onun dışında oyun oldukça eğlenceli. Ayrıca puanınızı Facebook ve Twitter üzerinden paylaşıp arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir