İOS’un Yeni Sürümü 9.1 Açık Beta 2 Piyasada

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İşte İOS’un En Son Çıkan Sürümü: Kendine özgü tasarımları ve yazılımları ile en çok satılan teknoloji ürünleri arasında yer alan Apple, yeni haberleri ile yine karşımıza çıkıyor. Bu kez gelen yenilik haberi ise mobil ürünlerinden daha doğrusu İOS’dan.

ios 9.1 public beta 2

facebook müşteri hizmetleri

Bilindiği üzere daha 1 hafta olmadan yayınlanan İOS 9.1 Beta sürümü tam olarak 23 Eylül 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Bu yeni bir haber değil evet haklısınız, söylemek istediğimiz ise bu sürümün yayınlanmasından bir gün sonra yeni sürümünün de piyasaya sürüldüğü. Bu sürümünün ise tam olarak ismi İOS 9.1 Public beta 2. Bir önceki sürümüne sadece isim eklenmiş gibi görünse de ciddi yenilikler olmadığını yazının başında söylemek isterim.

İOS 9.1 Public Beta Nasıldır?

Bu soruyu soranlara öncelikle İOS 9 ile İOS 9.1 in kıyaslanması gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü eski sürümleri ile yeni sürümleri arasında ki farklar ancak bu şekilde daha iyi anlaşılabilir.

Apple İOS 9 işletim sisteminin ardından çıkarılan ve İOS 9.1 adıyla yayınlanan sürümünün arasında ciddi farklılıklar olmadığını bilmeniz gerekir. Bunun yanı sıra İOS 9.1 sürümünün ardından gelen ve bahse konulu haberimize konu olan İOS 9.1 Beta ve Public Beta getirilen iki yeniliğe dikkat çekmek istiyorum.

Bu yeniliklerden bir tanesi sadece İpad Pro için geçerli olsa da diğeri telefonları da kapsamaktadır. İpad Pro için getirilen bu özellik ise fazla aksesuar desteğidir. Artık kullanıcılar daha fazla aksesuar ile daha keyifli dakikalar geçirebilecekler. Diğer özellik ise Yeni Emoloji Paketi ve bununla bir çok hatanın ve eksiğin giderilmesinin yanı sıra üzerine eklenen özellikleri fark edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir