iPad Air 2 ile Değişim Başlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple tarafından çıkartılan yeni reklam filmi hem internet üzerinden hem de televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

The Orwells grubunun “Who Needs You” şarkısı ile çekilen reklam filminde iPad Air 2 kullanan insanların yaratıcılıkları ve yaptıkları işler üzerine yoğunlaşılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=ROZhrRm88ms

Reklam boyunca insanlar çeşitli uygulamalar aracılğıyla çalışıyor, araçlarını tamir ediyor, Post-it notlar alıyor ve stop-motion animasyonlar hazırlıyor. Bu reklamda gördüğümüz uygulamaların isimlerini “Change” isimli yeni Apple sayfasında bulmak mümkün.

facebook müşteri hizmetleri

Apple yeni iPad Air 2 için “Değişim” kelimesi üzerine kurulmuş bir reklam hazırlamış fakat reklamda gördüğümüz kişiler daha çok “yaratıcılık” ve “üreticilik” kelimeleriyle anlatılabilecek insanlar. Normalde video izlemek, oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanılan tabletlerin yerine masaüstü bilgisayar seviyesine yaklaşan bir tablet ile karşılaşacağız. Belki de “Değişim” sloganı bu yüzden öne çıkarılıyor.

Reklam filminde gördüğümüz yeni uygulamaların isimleri ise şu şekilde: Çizim programı Tayasui Sketches, Post-it Plus, AutoCad 360, araç ayarlamaları için OBD Fusion, Animation Creator HD, Molecules by Theodore Gray ve iPad üzerinde graffiti resimlerini canlı animasyonlara çeviren GIF-ITI Viewer programı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir