İpad Pro Beklenen Özellikler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz haftalarda haberinide yaptığımız 12.9 inç boyutundaki İpad ile ilgili haberler ve sızıntılar artmaya devam ediyor. Cihaz son baharda tanıtılması bekleniyor ve cihaz çıkmadan onunla ilgili kılıf ve diğer eşyalar gözükmeye başladı. 12.9 inç boyutundaki İpad ile ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil.

Sızan görüntüler sahte mi yoksa apple tarafından mı hep beraber göreceğiz. Çok büyük olan bu ekran bazı kitleyi mutlu edecek bazı kullanıcılarıda mutlu etmeyecek diyebiliriz. Diğer yandan düşünürsek 13 inç bir İpad yerine 13 inç Macbook Air daha mantıklı gibi geliyor. Mutlu olacak kısım ise çizim sektörlerinde çalışan kitle olabilir. Apple’dan resmi açıklama olmadığı için ne yapacakları hakkında bir bilgi yok. iPad Pro için üretilen kılıfların görüntüleride internete sızmış durumda, hiç ergonomik durmayan bu tasarımın nasıl karşılanacağı merak konusu oluşturuyor.

facebook müşteri hizmetleri

İpad pro hakkında bazı özellik detayları yani olması beklenen özellikler ise stylus kalem opsiyonu, stereo ses çıkışı gibi tahminler ve söylentiler bulunmakta. Diğer sızıntılara bakarsak tasarım konusunda 305.70mm x 222.60mm x 7.20mm boyutları bekleniyor. Bu boyutların büyük olması dezavantajlarıda getiriyor. Tek elle taşıma gibi zorlukları gibi. Bu kadar büyük bir ekranın çözünürlük konusuna gelirsek 2K bir ekran olacak yani 2732 x 2048 piksel çözünürlük gelecek gibi duruyor. İpad pro ile Force Touch özelliği geliyor. Basınç hassasiyetini azaltıp stylus kalemi ile çizimlerde başarı sağlıyor. İç olarak donanımsal özelliklerden beklenenleri sıralarsak, 3 GB ram, A9X işlemci ve OS X gibi işletim sistemi bekleniyor.

İpad Pro Beklenen Özellikleri

  • 12.9 inç 2K Çözünürlüğünde Force Touch Özellikli Ekran
  • A8X (A9X) İşlemci
  • 2GB/3GB RAM
  • iOS 8/iOS 9/OS X İşletim Sistemi
  • Touch ID
  • USB-C Portu
  • Beyaz/Gümüş, Beyaz/Altın, Siyah/Uzay Grisi Renk Seçenekleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir