İpad Pro Satışa Başlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple, akıllı telefon piyasasındaki iyi gidişatın yanı sıra tablet ve bilgisayar kategorisinde de yeni amiral gemilerini çıkartmaya devam ediyor. Son olarak dev ekrana sahip olan tablet modeli İpad Pro cihazını tanıtmıştı. Bunun üzerine ülkemizde satışa sunuldu ve teknik detaylara bakarsak oldukça sağlam özellikler ile geliyor. Yeni model ilk olarak İphone 6s etkinliği ile gözükmüş ve meraklıları tarafından yoğun biri ilgiye maruz kalmıştı. Apple çizgisini bozmamış ve etkinlikte yeni tablet modeli hakkında herhangi bir bilgi veya sızıntıya yer vermemişti.

facebook müşteri hizmetleri

Etkinlik kapsamında İpad Pro hakkında genel bir tasarım bilgisi vermişti. Etkinliğin ardından cihaz hakkında sızıntılar gelerek artmaya başladı. Sızıntılardan ilki modelin 4 GB RAM’e sahip olacağı yönünde idi. RAM’in sızdırılmasının ardından İOS işletim sisteminin yüksek ram kapsamında neler yapabilecekleri oldukça merak konusu olmuştu. İpad Pro tabletin teknik özelliklerine gelirsek, 12.9 inç büyüklüğe sahip 2048×2732 piksel çözünürlüklü bu ekran yüksek kalite ve dev bir ekran sergiliyor. Cihazda Apple A9X işlemcisi ve M9 hareket işlemcisi ile yüksek performans elde ediyor.

8 megapiksel ana kameraya sahip yeni modelin 1.2 megapiksel ön kamerası ve 4 adet hoparlörü bulunuyor. Geçtiğimiz günde satış tarihi belli olan bu model bugün itibariyle Apple Store’da yerini aldı ve satışa başlandı. Fiyatlarına gelir isek, İpad Pro 32 GB olan model 2999 TL, 128 GB 3599 TL ve son olarak Wifi+Cellular özelliğe sahip 128 GB olan versiyon ise 4099 TL olarak satışa sunuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir