iPad Pro Stylus İle Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tablet piyasasının köklü markalarından Apple her yeni ürününe yansıttığı radikal yeniliklerine devam ediyor. Bu kez yeniliğin adresi ise bu senenin sonunda tanıtılması beklenen iPad Pro. Gelen söylentilere göre iPad Pro stylus desteği ile satışa çıkabilir.

Apple Insider kaynaklarının paylaştığı raporlara göre iPad Pro 12.9 inç genişliğinde olacak. Ayrıca Apple’ın iPad Pro’ya özel olarak tasarladığı stylus ile USB Type-C girişiyle satışa sunulacak.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca raporda iPad Pro‘nun NFC özelliğine sahip olacağı ve bu özellik sayesinde Apple Pay kullanımının gerçekleştirilebileceği belirtiliyor. Ayrıca bir ihtimal Apple‘ın NFC özelliğini iPad Pro kalemine ekleyeceği ve bu sayede 12.9 inçlik tablet yerine kalemi tutarak ödemelerin gerçekleştirilebileceğine yönelik bir tahminimiz de var.

Her ne kadar yeni iPad için iPad Pro desek de henüz ismi kesin değil.  Macbookekosistemindeki Air ve Pro modellerine bakılarak kullanılan bu isim, yeni iPad duyurulduğunda yeni 12 inçlik Macbook‘ta olduğu gibi hiç olmayabilir ya da başka bir isimle adlandırılabilir.

Bu arada stylus = kalem. Yanlış anlaşılma olmasın diye direkt kalem yerine cihazın kendi adını kullanmak kararı aldık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir