iPhone 6 24 Ayar Altın Kaplama İle Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir süredir internette dolaşan altın model telefon modellerinin arasına iPhone’da katılıyor.

Bir süre önce çeşitli internet sitelerinde, Nokia Lumia 930 ve Lumia 830 modellerinin altın modellerinin Microsoft tarafından, Asya, Avrupa ve Afrika bölgelerinde piyasaya çıkartılacağı söylentileri çıkmıştı.

iphone 6 altın

facebook müşteri hizmetleri

Çin’de etkinlik gösteren NavJack firması sayesinde iPhone 6 ve phablet modeli olan iPhone 6 Plus’da altın kaplama modellere kavuşuyor. 24 ayarlık altın ile kaplanacak olan akıllı cihazların üzerinde bulunan tuşları dahil altın içerecek. iphone 6 +

Özellikle hediye edilmesi için planlanan altın kaplama cihazların arka kapakları altın kaplı karbon fiber malzemesi kullanılarak hazırlanmış. Ayrıca ürünün kutusu da oldukça şık bir tasarıma sahip.

iphone 614

Altın kaplama cihazların ana hedef kitlesinde iş adamları ve patronlar yer alıyor. 24 ayar altın kullanılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinin satış fiyatları ise henüz açıklanmış değil. iPhone modellerinin oldukça yaygın olduğu dünyamızda, altın kaplama cihazı ile öne çıkmak isteyen kişilerin, bu modellere yüksek fiyatlar ödemekten çekinmeyeceğini tahmin ediyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir