İphone 6 Plus S Kablosuz Ağ Paylaşımı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iphone 6 plus s kablosuz paylaşım, İphone kişisel erişim noktası açma, İphone 6s Hotspot, İphone İnterneti paylaşma, İphone 5s hotspot, İphone Kablosuz paylaşım

İphone 6 Plus S Kablosuz Ağ Paylaşımı

İphone cihazlarınız üzerinden kablosuz ağları paylaşıma açarak birçok Wireless özelliği olan cihazdan internet erişimi sağlamanız mümkün. Bu yazımızda sizlere İphone cihazınızda varolan internet erişiminizi paylaşıma açarak diğer cihazlardan da kablosuz bağlantı yapmanızı sağlayacaktır.

Bu işlem İphone 4, İphone 4s, İphone 5, İphone 5s, İphone 6 ve İphone 6 Plus s cihazlarınız için geçerlidir. İşlem çok basit aşağıdaki ekran görüntülerinden de yararlanarak kablosuz ağınızı paylaşıma açabilirsiniz.

Öncelikle cep telefonunuzda internet erişiminiz var mı ? Ayarlar>Hücresel bölümüne gelip Hücresel veri aktif mi kontrol edelim daha sonraki işlemleri aşağıdaki resimleri kontrol ederek gerçekleştirebilirsiniz.

1. Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. İphone 6 s Hotspot açma

facebook müşteri hizmetleri

2. Açılan yeni ekran üzerinden Kişisel erişim noktası sekmesine giriş yapıyoruz. İPhone Kablosuz Paylaşım ayarları

İphone 6 Plus S Kişisel Erişim Noktası

3.Kişisel erişim noktası sekmesi.İphone 6s hotspot ayarları

4.Aşağıda ekranda da gördüğünüz gibi Kişisel erişim noktasını aktif hale getiriyoruz. Kablosuz şifreniz Wi-Fi Parolası yazan yerde belirtilmiştir. İphone 5s kişisel erişim noktası

Yukarıda belirttiğimiz gibi işlemleri birebir yaptıktan sonra Kablosuz özelliği olan cihazlarınız üzerinden ağ adını İphone olarak görüyoruz daha sonra şifre olarak 12345678 şeklinde giriş yaptığımızda artık kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir