iPhone 6 Yeni Bir Sorunla Karşı Karşıya

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple unveils two new iPhones  020 Sep.10

Cihaz üzerinde kullanılan yapışkanın, büyük bir sorun haline gelebileceği konuşuluyor.

İşin ilginç yanı ise sorunu tetiklen şeyin pantolonlar olması. Bildiğiniz üzere büyük modeli olan iPhone 6 Plus modeli pantolon ceplerine daha zor giren bir modeli. Kullanıcıların zamanla kıvrılma şikayetine şimdi de renk değiştirme problemi eklendi. Yayınlanan bazı kullanıcı raporları bunu doğrulayıcı nitelikte görünüyor. Cihazın etrafını çevrelen yapıştırıcı doku zamanla pantolonun rengine dönüşmeye başlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

İlk örnek bir kot pantolonla meydana geldi. Ve gün geçtikçe daha farklı bir hal almaya başladı. Üstelik rengi çeken bu yapıştırıcı doku eski haline getirilmekte zor bir hal alıyor.

Ancak diğer bir taraftan şunu da söylemeliyiz ki; yeni alınan kotlar “giymeden önce yıkayın” ibaresi göz önüne alınarak giyilmeli. Bu şekilde kullanan kişi sayı da hatırı sayılır miktarda. Durum böyle olunca telefon ya da bir başka şeyin boya çekmesi de bir anlamda normal gözüküyor.

iphone 6 3

İlla ki telefon yapışkanının boyanması en baştan bir sorun ama yine de iPhone 6, iPhone 6 Plus ve diğer kullanıcılar buna daha fazla dikkat ederse böyle bir sorunla karşılaşma durumu en aza inecektir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir