iPhone 6C Geç Kalabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gelen bir çok habere göre iPhone 2015 sonuna kadar 3 yeni telefon tanıtacaktı. Bunlar da tabi ki sırayı bozmayacak şekilde iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhones 6C olacaktı. Ancak görünen o ki bu modellerden biri biraz daha gecikecek. Biz de bunun iPhone 6C olacağını düşünüyoruz. Eğer böyle olursa iPhone 6C çok büyük ihtimalle 2016 yılına sarkacak gibi gözüküyor. Analistlerden gelen raporlara göre ise Apple, yeni amiral gemileri ile birlikte iPhone 6C ‘yi tanıtırsa satış oranlarında düşüş olma ihtimalinden çekindiği belirtiliyor. Bunun yanında bir de işlemci problemi olması da cabası…

facebook müşteri hizmetleri

Apple, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus işlemci konusunda Samsung ve TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company) ile birlikte çalışmakta. iPhone 6C modelini daha geç piyasaya sürmeye karar vermesi ile birlikte çıkaracağı işlemci türünü de değiştirmeye karar verdi. Bu konuda da bazı problemler Apple tarafını bekliyor.

Bir diğer dedikoduya göre ise Samsung ve TSMC bu işlemcileri üretme konusunu yetiştiremediği yönünde ve bu sebeple iPhone 6C modeli 2016’ya sarkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir