iPhone 6c Ne Zaman Çıkacak ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın yakın zamanda düzenlenecek olan etkinlik ile yeni amiral gemisi İphone 6c modelini tanıtması bekleniyor. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın tanıtıldığı etkinlikte, 4 inçlik yeni bir iPhone modelinin daha tanıtılması bekleniyordu. Fakat beklenilen olmamış ve Apple, iPhone 6c modelini tanıtmamıştı. Geçtiğimiz Temmuz ayında ortaya çıkan bir söylentiye göre Foxconn firmasının 4 inçlik yeni bir iPhone modeli üzerinde üretim çalışmalarını sürdürdüğü iddiaları ortaya atılmış fakat bu iddialar herhangi bir yetkili merci tarafından doğrulanmamıştı. Bu sefer ise benzeri bir iPhone 6c iddiası IHS Technology Araştırma Yöneticisi Kevin Wang’tan geldi.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone 6c ne zaman çıkacak?

Bazı dış kaynaklar tarafından da doğrulanan bu iddialara göre, Apple’ın yeni 4 inçlik iPhone modeli 2016 yılının 2. çeyreğinde tanıtılacak. İddialar doğrultusunda geniş bir kesim iPhone 6c ne zaman çıkacak sorusuna 2016’nın 2. çeyreğini şeklinde cevap verse de, kimi kesimler ise 4 inçlik yeni iPhone modelinin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la eş zamanlı olarak tanıtılacağını ve isminin de iPhone 7c olacağını savunuyor.

iPhone 6c ile ilgili bir diğer iddia ise, Apple’un yeni 4 içlik modelinde A9 işlemcisini kullanacağı yönünde. Tabi yine dip not olarak belirtelim, bu söylentilerin kaynağı her ne kadar güçlü ve güvenilir olsa da ne Apple’dan ne de Foxconn’dan konu hakkında bir açıklama gelmiş değil. Bakalım yeni model diğer amiral gemileri karşısında ne gibi işler çıkartacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir