iPhone 6C Ne Zaman Gelecek?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone 6 Plus ile fiyatları oldukça yükselten Apple‘ın daha uygun bir model olan iPhone 6C üzerinde çalıştığı ve telefonun bu yıl sonuna kadar çıkması beklendiği ortaya çıktı.

Fransız sitesi NowhereElse’de çıkan yeni iPhone 6c fotoğrafları da bunu kanıtlar nitelikte. Eğer yayınlanan görseller gerçekten iPhone 6C modeline aitse hem uygun fiyatlı hemde güzel bir tasarım sahip bir cihaz bizi bekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

True one flash ve iSight kamerası ile dikkat çeken yeni iPhone 6C modelinin 5C’den farklı bir tasarıma sahip olarak gerek ses gerekse kayıt kalitesiyle iPhone severleri mutlu edeceği düşünülüyor.

Ürünle ilgili firma tarafından hala açıklanan resmi bir bilginin olmaması ise çıkan görüntülerin sahte olma ihtimalini koruyor.

iPhone 6C Çıkış Tarihi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi firma tarafından cihaz ile ilgili kesin bir bilgi henüz ortaya çıkarılmamış olsa da yeni iPhone 6C için tahmini çıkış tarihinin bu yılın sonu olacağı ortaya sürülüyor.

Her sene başlangıcında yeni bir cihaz çıkarmayı adet edinen Apple’ın yeni modelleri ile ilgili ise kesin bir bilgi henüz yok.

iPhone 6C fiyatının ise tahmini olarak 400-500 dolar olması bekleniyor. Apple’ın Türkiye satış fiyatları göz önünde bulundurulduğunda iPhone 6C Türkiye fiyatının 1500 TL’ye yakın olacağını söylemek yanlış olmaz diye düşünüyoruz.

Telefonları ile dikkat çekmeye devam eden tablet tarafı iPad ile ilgili planları da hala gizemini korumaya devam ediyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir