İphone 6’da Olmayan Lg G4 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin yeni amiral gemisi LG G4 tanıtılmasının ardından onlarca karşılaştırma, testler, ve performans kontrolleri yapılıyor. Bizde sizler için iphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri konusunu derledik. İphone 6 eğilme sorunları, ram sorunları, kamera, ve fiyat konusunda sorunlar ve kullanıcılardan şikayet alsada sonuç olarak Apple’ın en popüler ürünlerinden biri. Önceki modeller küçük olduğundan pek tercih edilmese de 6 serisi ile iyi bir çıkış yakalamış durumda.

Peki yeni rakipleri çıkmaya devam ederken eksik özellikleri nelermiş onları görelim. Dün tanıtılan LG G4 ise iPhone 6 Plus’ın en sıkı rakiplerinden biri. Android ve iOS işletim sistemi farklılıklarının yanısıra cihazlarda çekirdek sayısı, piksel yoğunlukları ve RAM gibi farklılıklarda mevcut.

facebook müşteri hizmetleri

Quad HD Ekran

İphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri adı altında ekran kısmından başlayabiliriz. LG G4 538 ppi ve 1440×2560 piksel bir 5.5 inç Quad HD ekrana sahip. Fakat seçenekler oldukça fazla güç tüketimi, kontrast, parlaklık gibi bir çok faktör var. %30 parlaklık oranı fazla. İphone 6’da olmayan bir özellikten bahsettik.

Optik Görüntü Sabitleme

OIS modülünü ilk kez G4 modelinde kullanan LG üçüncü bir eksen ekleyerek dalgalı videolar için otomatik optik bir sabitleyici kullanıyor. Tabi İphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri bu özelliklede kalmıyor.

Renk Spektrum Sensörü

İphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri arasında renk spektrum adında bir özellik dahil. LG G4 led flaşlı Color Spectrum sensör adında bir özellik ile donatılmış. İphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri bir çok yönden eksik kalmış özellik sayılabilir fakat ekstradan aşırı ilginç özellikler değil. Renk spektrum ile düşük ışık koşullarında yüksek kalite ve canlılıkta kareler elde etmenizi sağlıyor.

Çıkarılabilir Kapak ve Genişletilebilir Depolama

Belkide İphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri konumuzun en önemli noktası. Arka kapagının çıkarılması ve doğal olarak bataryasının değiştirilebilmesi. Ayrıca arttırılabilir bir kapasitesi iphone’a göre üstünlük sağlıyor.

Sonuç olarak İphone 6’da olmayan lg g4 özellikleri oldukça eksik gibi gözüksede yinede Apple‘ın hakkını vermek lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir