İphone 6S Çıkış Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın her modelinde yaptığı ve yeni amiralinin bir üst seviyesi olan S serisi İphone 6 ilede devam ediyor. Merakla beklenen yeni cihaz İphone 6S ne zaman tanıtılacağı hakkında hiçbir tarih yoktu. Fakat nihayet İphone 6S çıkış tarihi belli oldu. Özellikle satış rakamlarının büyük olması ve Apple kullanıcılarının heyecanla beklediği İphone 6S modeli bazı özellik ve kasa sızıntıları ile geçtiğimiz gün gündemde idi. Şimdi ise tanıtım tarihi ile tekrardan gündeme geçmiş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikle sızan kasa görüntüsü haberleri ile anlaşılacağı üzere Apple yeni modelinde daha farklı bir renk yelpazesini kullanıcılarına sunacak. iPhone 6S modeli tıpkı İphone 6 ve İphone 6 Plus modelleri ve önceki iphone modelleri gibi Eylül ayında tanıtacak. Artık Apple için kasikleşmiş bir hal alan tanıtma tarihi bundan sonraki modeller içinde geçerli diyebiliriz.

iPhone 6S tanıtımı ise 11 Eylül olarak beklenirken 18 Eylül tarihinde ise modelini piyasaya sürecek. Bu zamana kadar yapılan sızıntıların doğruluk oranına göre yayarsak bu tarih oldukça yüksek bir doğruluk oranı olarak gösteriliyor. Diğer yandan olacak özellikler arasında 4G için Qualcomm ile görüşen firma ayrıca kamera konusunda 12 megapiksel bir ana kamera ile 5 megapiksel ön kamera kullanacak gibi duruyor. Fakat bu özellikler sadece öngörü ve bazı sızıntılar doğruluk oranı ise tam olarak bilinmiyor. Diğer yandan İphone 6S modelinde 240FPS ağır çekim gibi modları yeni cihaz ile göreceğiz gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir