İphone 6S Görüntüleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

9to5Mac, Apple’ın Eylül ayı içerisinde tanıtacağı beklenen akıllı telefon modeli iPhone 6S’in kasa görüntülerini paylaştı. Apple’ın yakını diyebileceğimiz 9to5Mac iPhone 6S modeline ait olduğunu söylediği kasa görüntülerini sızdırdı. Görüntülerden anlaşılacağı üzere yeni İphone cihazın iPhone 6 ile aynı tasarımsal boyutlarda olacağı gözüküyor. Cihazın tasarım resimlerinde Lightning konnektörü, kulaklık girişi, mikrofon, hoparlör, ses kapatma anahtarı, güç butonu, kamera için açılan delikler ve SIM kart yuvası gözüküyor.

Yukarıda bahsettiğimiz ibareler tıpkı iPhone 6 modelindeki gibi yeni cihazı olan iPhone 6S’de konumlandırılacak. Görsellerdeki iPhone 6S modelindeki kasanın daha sağlam olması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl İphone 6’nın bükülme haberlerinin ardından Apple yeni büyük modelinde bu sorunların oluşmaması için daha sağlamlaştırılmış bir kasa kullanacak. Kullanılacak madde ile bükülme gibi sorunların oluşması beklenmiyor.

Yeni iPhone 6S modelindeki en büyük değişiklerden biri ise donanım özelliklerinde gözükecek. Yeni cihazlar A9 işlemci, 12 megapiksel ana kamera ve 2 GB RAM gibi özellikler ile piyasaya girecek. Ayrıca artık 16 GB olan cihazlar yerine minumum 32 GB dahili depolamalı iphone’lar göreceğiz. Ayrıca Apple’ın iPhone 6S’te OLED ekran teknolojisine geçiş yapacağını söylüyor. Bugüne kadar OLED’in başarısını fazlasıyla kazanan isim Samsung ve Galaxy S serisi telefonları olmuştu. Ama şimdi Apple da, OLED teknolojisine geçiş yapmaya hazırlanıyor olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

iphone_6s_leaked_metal_chassis_01-640x640

iphone_6s_leaked_metal_chassis_04-640x640

iphone_6s_leaked_metal_chassis_07-640x427-c

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir