iPhone 6S Hakkında Bilinenler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önceki “S” güncelleleriyle Siri ve Touch ID gibi önemli yenilikler kazanmıştı cihazlar. Yüksek beklentileri karşılamak isteyen Apple’ın 6S ve 6S Plus’ta ses kalitesini arttıracak yeni bir mikrofonun yanında, A9 İşlemci, 2 GB RAM, 12 Mega Pixel kamera ve 4K video kayıt imkanı sunacağı söylentiler arasında. Dış görünüş olarak küçük kardeşi iPhone 6’ya benzeyen 6S’in ızdırılan görsellere bakılacak olursa, Force Touch, A9 İşlemci ve 2 GB RAM’e kesin gözüyle bakılabilir.

iPhone 6S Hakkında Bilinenler şimdilik şu sekilde:

 

  • Force Touch:

Daha önce Apple Watch ve 12-13 inçlik MacBook’larda kullanılan Force Touch özelliği ile dokunmatik ekranımız biraz daha zeki olacak. Dokunmak ve basmak arasındaki farkı anlayabilen bu teknoloji uygulamaları daha rahat kontrol etmeyi sağlayacak.

  • Kamera Yenilikleri:

Bazı söylentiler 2 lensli kameralar olacağını söylese de sızdılırmış görüntüler bu durumu yalanlamış durumda. Diğer bir söylenti ise 4K video kaydedebilen 12 MP kameralar olacağı yönünde.

facebook müşteri hizmetleri
  • Safir Kristal Ekran:

iPhone 6 döneminde teknik sorunlardan dolayı kullanılamayan Safir Kristal teknolojisi eğer testleri aşabilirse yeni cihazlarda yerini alabilecek.

  • Touch ID Geliştirmeleri:

Kullanıcıları zaman zaman “çıldırtan” Touch ID’nin okuma hatalarını azaltmaya yönelik gelişimi de söylentiler arasında.

  • iPhone 6C

iPhone 5S ile ayni teknik özelliklere sahip olacağı söylenen bu plastik iPhone, 4 inçlik ekranı ile daha küçük telefon tercih edenler için daha iyi bir seçenek. A7 İşlemci, M7 Hareket Sensörü, 1 GB RAM, 8 MP kamerası ile yeni iPhone 6C de dikkatleri üstüne çekebildi.

iphone_screen_sizes

  • Çıkış tarihi:

Bir aksilik olmazsa iPhone 6S yeni iOS 9‘u ile beraber önümüzdeki eylül ayında raflardaki yerini alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir