iPhone 6S ‘in Satış Fiyatı Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone’un içinde bulunduğumuz sene piyasaya sürdüğü iPhone 6 modelinin yeni üst sürümü iPhone 6S‘in Amerika’da ki satış fiyatı hemen hemen belli oldu.

Olur da bir değişiklik ve yeni bir haber elimize ulaşmazsa, 11 Eylül’de karşımıza çıkacak olan Apple‘ın yeni canavarı iPhone 6S hakkında, her geçen gün bir yeni malumat zaten gelmekteydi. İçinde sahip olduğu bir çok yeni ve yüksek özelliklerle uzun süre konuşulan akıllı cep telefonunun, şimdi de fiyatı hemen hemen belirli olmuş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Bu arada Apple’ın bu yeni telefonuna durmadan iPhone 6S olarak hitap ediyoruz fakat görünürde -isim konusunda- bir kesinlik yok, biz şimdilik yeni bir haber gelene kadar 6S olarak bahsedelim. Apple’ın her yıl eylül ayında düzenlemiş olduğu etkinliğinin, bu seneki yıldızı olacak telefonun fiyatı, kafamızda beş altı istifham işareti yarattı.

Apple’ın iPhone satış ortakları arasında yer alan ve Amerika’nın en muhteşem mobil operatörlerinden biri olarak sunulan Verizon, ülkemizde de çoğu operatörün sunduğu sözleşmeli kontratlı telefon sahibi olmak isteyenlere sunmuş olacağı iPhone 6S fiyatlarını açıkladı. Verizon iPhone 6S 16GB için 218 dolar, iPhone 6s 64GB modeli için ise 318 dolar fiyat etiketi istemekte. Fakat bu gidiş yalnızca Verizon’nun iki senelik kullanma zorunluluğu olan kontrat olayını kabul ettiğinizde geçerli. Burada uyanıklık çeken madde ise bir kaç ay önce çıkan, Apple’ın çıktı 16GB’lik iPhone üretmeyeceği haberinin bir nevi baltalanıyor olması.

Telefonun Türkiye haricinde kontratlı fiyatı bu şekilde. ancak ülkemize giriş fiyatı elbette olur, orasını bilemiyoruz. Malum bizde ilave ek ücret durumları fazlaca oluyor, o sebeple bu fiyatlar bizce sizi pek fazla umutlandırmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir