İphone 6s Kamera Özellikleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz gün Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan model iPhone 6s hakkında bazı kasa görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi ise yeni iphone olması beklenen 6S hakkında bazı kamera özellikleri sızdırıldı. Ayrıca kamera bilgilerinden önce yeni cihazında A9 işlemci ve OLED teknolojili ekran kullanması beklenen Apple’ın yeni modeli iPhone 6s modelinde 2 GB RAM kullanılması bekleniyor. Diğer yandan İphone 4G için Qualcomm’dan bazı yardımlar alması bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone 6s modelinin kamerası ile ilgili tayvanlı Foxconn şirketi bazı sızıntılar yaptı. Yeni iPhone 6s modelinde 12 megapiksel bir ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera ile geleceği gözüküyor. Apple’ın yeni modeli olacak olan iPhone 6s kamera özelliklerinin rakamsal değerleri bu şekilde.

Diğer yandan 12 megapiksel değerindeki ana kamera ile 4K çözünürlüğüne sahip video kayıtları yapabileceksiniz. Ayrıca 240 fps değerinde slow motion yani ağır çekim video kayıtlarıda çekebileceksiniz. Bakalım Apple’ın yeni İphone modeli önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenirken piyasadaki diğer rakipleri ne gibi işler çıkartacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir