İphone 6s Modeli Videoda Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın yakın zamanda çıkartacağı amiral gemisi olan İphone 6s’e ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı. Yeni amiral gemisinin 9 Eylül tarihinde tanıtılması beklenirken yeni nesil olan bu modelin sızıntılarıda artmaya başladı. Önceki günlerde cihaza ait bazı donanımsal özellikler sızdırıldı ve bu özelliklerin olması bekleniyor. İphone 6s modeli bu sefer montajı tamamlanmış bir halde videoda gözüktü.

Rakiplerinin amiral gemilerine göre çok daha iddialı olan iPhone 6s modelinin montajlarının tamamlandığı bu video ile doğrulanıyor. Cihazın iç donanımsal parçaları ve ön paneli videoda gözüküyor. Ekranda ayarlar simgesinin gözüktüğü bu videoda henüz cihazı tam anlamıyla açmamışlar. Videoya göre iPhone 6s modeline ait olduğu iddia edilen bu videodaki cihaza henüz işletim sistemi yüklü değil.

facebook müşteri hizmetleri

Batarya konusunda videoda herhangi birşey gözükmediğinden dolayı yeni amiral gemisinde kaç mAh batarya olacak henüz bilinmiyor. Fakat eski sızıntılardaki resimler, bileşenler ve panellere bakılırsa videodaki telefonun iPhone 6s olma ihtimali oldukça yüksek. Diğer yandan cihazla gelmesi beklenen özelliklere gelirsek ilk öncelikle Force Touch özelliği iPhone 6s modelinde olacak. Ayrıca modelde eski İphone cihazların aksine 2 GB RAM kullanılmasıda olası durumlar arasında. İşlemci tarafından 64 bit destekli A8 işlemci kullanması beklenen Apple bu amiral gemisini 16GB/64GB/128GB olmak üzere üç versiyonda satışa sunacak. Bakalım İphone 6s modeli önceki iphone modellerine göre ne gibi farklılıklar ile piyasaya giriş yapacak göreceğiz.

İşte o video ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir