iPhone 6s Özellikleri Hakkında Bazı Bilgiler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple yıl sonunda tanıtacağı İphone 6s modelinin özellikleri hakkında bazı sızıntılar belirdi. iPhone 6s özellikleri hakkında ilk bilgiler haberimizde. Apple son aylarda İphone 6 ve 6 Plus modelleri ile ekran boyutunda büyütmeye gitmişti. Fakat bazı kullanıcılar tek elle kullanım noktasında büyüklüğünden dolayı bazı sorunlar olmuştu. Fakat büyük ekran severlere göre tam yerinde bi akıllı cihaz.

Özellikle Apple, İOS işletim sisteminin stabilize bir şekilde çalışması için donanımsal şekilde çok farklılıklara gitmemişti. Fakat bu bir sorun oluşturdu ve İOS 8 geldikten sonra İphone 6 ve Plus modellerinde RAM yetersizliği olmuştu. Bu durum üzerine bazı kullanıcılardan şikayet geldiğini belirtelim. Sorunlar daha çok şu şekilde idi, kontrol merkezinin açılışındaki animasyon takılmaları, Safari’de çoklu sekme açınca yaşanan çökmeler, işlemciyi meşgul eden yüklü uygulamalar açıkken uygulama çökmeleri ve genel animasyonlarda yaşanan yavaşlamalar yer alıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yıl sonunda çıkması olası olan iPhone 6s özellikleri bakımından oldukça yüksek değerler bekleniyor. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo Apple’ın yukarda belirttiğimiz ram eksiklikleri ile oluşan sorunları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile çözeceğini dile getirdi. Aynı firmanın bazı raporları ve sızıntılarına göre iPhone 6s özellikleri kısmında 6 Plus modellerine göre değişikliklere gidilip şunlar kullanılacak. 2 GB LPDDR4 RAM, Apple A9 işlemci ve 12 Megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera kullanılması olasılıklar arasında. Rapora göre ayrıca yeni nesil iPhone’a Apple Watch’ta kullanılan “Rose Gold” rengine bezer bir renk seçeneği gelecek.

iPhone 6s özellikleri bakımından yüksek olacağını belirttik. Fakat iPhone 6s modelinde RAM ve kamera konusunda değişikliğe gidecek ama bakalım herhangi bir stabilize sorunları oluşacakmı. Son olarak Apple artık yeni modellerinde stabilizeden daha çok yüksek donanımlı cihazlar çıkmayı hedefliyor diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir