IPhone 6S Reklam Filmleri Yayımlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

IPhone 6S

Apple geçtiğimiz günlerde yayınladığı reklam filmleri ile IPhone 6S telefonunu iyiden iyiye hafızalara kazıdı. Söz konusu reklam filmleri ile birçok ünlülerin olması ise bu reklam filmlerine olan ilgiyi bir hayli arttırdı. Teknoloji dünyası ile hep adını zirveleştiren Apple şimdi filmleri ile de bu kalitesini ortaya koydu.

ıphone 6s reklam filmi

facebook müşteri hizmetleri

Yukarıda izlediğiniz tüm videolarda Apple gördüğünüz gibi Hollywood yıldızlarının yanı sıra ünlü müzisyenler ile de reklamını kullanıcılarına ve dünyaya duyurmayı başardı. Teknoloji haberleri ve akıllı telefonlar arasında adından en çok söz ettirme yolunda yine kendine özgü adımları ile rakiplerine selam gönderen Apple, bu yıldızlar sayesinde de bu başarısını katmerlemiş oldu. Ayrıca reklam filmlerinin devamının gelmesine kesin gözü ile bakılırken yine IPhone 7 ve IPhone 7S gibi modellerinde de bu reklam filmlerine baş vuracak.

Apple IPhone 6S Reklam Filmlerinde Oynayan Ünlüler

Apple bu reklam filmlerinde ise oldukça sevilen ünlülere yer verdi. Kısa kısa sahnelerle filmleri gerçekleştiren Apple, bir hayli dikkat uyardı. İşte Apple IPhone 6S reklam filmi ünlüleri;

Öncelikle en çok dikkat çeken isim Hollywood yıldızı ve müzisyen olan Jamie Foxx oldu. Diğer dikkat çeken ünlü isim ise NBA yıldızlarından Stephen Curry. Diğer ünlü isim ise Jamie Foxx ile oynayan Siri oldu.

Söz konusu reklam filmlerinde ise Apple ve IPhone 6 ve IPhone 6S özellikleri ön plana çıkarılırken hem telefon tanıtılmış oluyor hem de ünlü isimlerden faydalanılıyor.

IPhone 6S’e dair Tüm Haberler İçin Tıklayınız!

Diğer Apple Haberleri İçin Tıklayınız!

Tüm Teknoloji Haberleri İçin Tıklayınız!