İphone 6s Üzerinde Lastik Yakıldı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Farklı youtube kullanıcılarının ve kanalların akıllı telefonlar üzerine yaptıkları dayanıklılık ve drop testler bitmek bilmiyor. Daha çok Samsung veya Apple ve bilindik diğer amiral gemisi markaların amiral gemisi modellerine yapılan testler sonucunda cihazların dayanıklılık durumu ortaya çıkıyor. Bu testler arasında balyoz, molotof, asit, kaynatma ve benzeri birçok test bulunuyor. Bu yapılan testlere mağdur olan akıllı telefon İphone hatırlarsak geçen yıl bükülme sorunları ile gündeme gelmiş ve bunun üzerine yeni İphone cihazların 7000 alüminyum kullanılarak üretileceği açıklanmıştı. Son olarak Apple’ın amiral gemisi modeli İphone 6s modeli üzerinde lastik yaktılar ve sonuç ne oldu dersiniz ?

facebook müşteri hizmetleri

Yarış motoru altına yerleştirilen İphone modelinin üzerindeki motor pati çekmeye başlıyor ve hızlı sürtünme ile oluşan ısı nedeni ile erime gerçekleşiyor. Sonuç olarak fazla uzatmadan aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İphone 6s Özellikleri

  • 138.1 x 67 x 7.1 mm boyutlarına sahip
  • 4.7 inç büyüklüğünde 750 x 1334 çözünürlüğünde Retina HD ekran ile geliyor.
  • Ekranı 326 ppi, 1400:1 kontrast oranı ve 500 cd/m2 maksimum parlaklık değerine sahip.
  • Kamerası 12 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram açıklığında.
  • 3 çekirdekli A9 işlemci eşlik ediyor ve iPhone 6s grafik biriminde ise PowerVR GXA6850 yer alıyor.
  • 2 GB RAM
  • 1715 mAh batarya boyutu.

Bakalım akıllı telefonlar üzerinde youtube kanalları ne gibi yaratıcı fikirler bularak yeni testler hazırlayacaklar göreceğiz. Bu cihazın yüksek ısıya rağmen erime göstermesinin ardından sağlam bir şekilde çalışması oldukça dikkat çekici olmuş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir