iPhone 6’ya 4 inç Ekran Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple iPhone 6 için 4 inç ekran seçeneğini yakında getirebilir.

Cowen and Company için çalışan analist Timothy Arcury tarafından yatırımcılara yollanan veriler içerisinde Apple’ın yeni telefonları hakkında bazı bilgiler bulunuyor. Yatırımcılara yollanan veriler içerisinde Apple‘ın iPhone 6s mini türü bir cihaz üretebileceği söyleniyor. iPhone 6 ve 6 Plus‘ın kıvrımlı tasarımına sahip olacak telefon iPhone 5s‘i andırabilir. Asıl ilginç olan kısım ise telefonun ekranı. Yeni akıllı telefonun 4 inç boyutunda bir ekrana sahip olabileceği bilgisi.

facebook müşteri hizmetleri

Apple iPhone 4‘ün ardından çıkardığı yeni nesil telefonlarda 4.7 ve 5.5 inç ekranları tercih etmişti. Şimdi bahsi geçen telefonun ise iPhone 5c‘nin yerine geçmesi planlanıyor. Müşteri taleplerinin daha çok 4 inç ekrana sahip bir telefona yönelik olması, daha küçük ekranlı iPhone 6s düşünülmesine sebep olmuş. Hem eskisi gibi küçük ekranlı hem de fiyatı diğerlerine göre daha uygun bir iPhone seçeneği ortaya çıkmış oluyor.

Bir diğer söylenti ise Apple‘ın 12.9 inç boyutunda bir iPad üzerinde çalıştığı. Bu cihazın da 2015 bahar döneminde piyasaya sunulması ve 15-20 milyon arasında bir satış başarısı göstermesi bekleniyor.

Dünkü MacBook Air haberini de unutmamak gerekiyor. Görünüşe göre Apple 2015 yılına bir çok söylenti ile giriyor. Bakalım 2015 yılında ne kadarı gerçek çıkacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir