İphone 7 Edge Konsept Görüntüleri Ve Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple üzerine tasarımlar yapan bir tasarımcı İphone 7 Edge konseptlerini yayınladı. Yana kavisli ekran modelleri ile dikkat çeken Samsung, Galaxy S6 Edge modelinde de bu tasarımları kullanmıştı. Dev rakibi İphone’a bir adım fark atmayı başarmışdı diyebiliriz. Bakalım Apple Galaxy S6 Edge modelinden esinlenerek tasarım konusunda ileride çıkartacağı İphone 7 Edge modelinde bu teknolojiyi kullanacakmı. Konseptleri ile dikkat çeken Hasan Kaymak adlı kişi, bazı söylentiler ile İphone 7 Edge modeli için ekranları yana doğru kavisli bir model tasarladı. Genel anlamda hatları İphone 5 ve İphone 6‘ya benziyor diyebiliriz. İnceliği 6.0 mm inceliğinde olan İphone 7 Edge tasarımı, diğer bir özelliği ile bildirimler kısımı kavis kısımında gözükecek.

facebook müşteri hizmetleri

İphone 7 Plus Nasıl Olacak ?

Diğer yandan yeni gelen İphone 7 Edge ve diğer İphone modeller bazı görüşlere göre özellikleri anlamında değişiklikler olacak. Özellikle şimdiki İphone’lara göre daha güçlü donanımsal cihazlar bizleri bekliyor. Yeni iphone’larda Galaxy S6 modellerde gördüğümüz, LPDDR4 RAM‘ler ile gelebilir. Diğer yandan 2 GB olması beklenen RAM’lerin yanında en az 32 GB dahili depolama bekleniyor. Apple, İphone 6 modellerinde kullandığı 8 MP kameralar yerine, ileriki modellerinde 20 ve 22 megapiksel kameralar bekleniyor. Ayrıca HTC’de gördüğümüz çift LED flaşlarda olabilir.
Ayrıca yeni İphone modellerde çeşitli gelişmiş sensörler ve parmak izi okuyucusu bekleniyor. Bu görüşlerin karşısında doğruluk oranı ne kadar olacak önümüzdeki yıllarda göreceğiz. Fakat özelliklerin çok üst seviye olacağını kesin bir şekilde söyleyebiliriz.

111

222

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir