iPhone 7 Kamerası Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de iPhone 7’ye ait olduğu söylenen çift kamera modülü sızdırıldı! iPhone 7 hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı haberi gelmeye devam ediyor. Cihazın iPhone 7 ve iPhone 7 Pro adında iki versiyon şeklinde çıkması beklenirken bugün gelen yeni bir sızıntı gündeme bomba gibi düştü. Kasası olduğu iddia edilen görüntülerin sızdırılmasının ardından insanların ilgisini daha da çeken iPhone 7 Pro modelinin, kamera modülünün de görüntüleri sızdırıldı!

facebook müşteri hizmetleri

Diğer sızıntıları doğrulayacak bir biçimde çift kamera barındıran modül, tasarımsal açıdan da önceki nesil iPhone’lardaki kamera modüllerine benzerlik gösteriyor. Eklenen ikinci kameranın ne işe yarayacağı net olarak belli değil. Fakat daha iyi odaklama ve 3D fotoğraf çekimi için ekleneceği söylenen ikinci kamera ile iPhone kullanıcılarının kamera deneyimi katlanacak gibi gözüküyor.
kamera

Eylül ayındaki etkinliğe önümüzde uzun bir süre var. Sızıntıların güvenilir kaynaklardan geldiği söylense de yeni iPhone bize kamerasıyla sürpriz yapabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir