IPhone 7 Özellikleri ve IPhone 7 Fiyatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Öncelikle bu haberimizin resmi açıklamalar ile değil sızan bilgiler doğrultusunda yapıldığını bildirmek isterim. Teknoloji haberleri arasında şimdiden en merak edilen telefon olduğunu ise Google arama motorları ve diğer arama motorları ispatlamış durumda. Iphone 7 için beklentilerin bir hayli yüksek olduğuna göre gelecek Apple yeni telefonunda özellikleri bir hayli merak konusu oldu.

Ne kadar resmi açıklamalar henüz yapılmamış olsa da IPhone 7 için kullanılacak özellikler belli olmaya başladı.

İşte IPhone 7 Özellikleri

IPhone 7 plus

Özellikle gelen haberler arasında en dikkat çeken haber ise kamera konusunda. Diğer ayrıntıların henüz tam olarak netleşmediğini ve şimdilik bir iki özellik ile iktifa etmemiz gerektiğini başta söylemek isterim. Teknoloji haberleri değince en çok karşımıza çıkan Apple ve Apple ürünleri bu aralar IPhone 7 ye kilitlenmiş durumda.

Gelelim ıphone 7 özelliklerinden sızan bilgilere. Öncelikle kullanılacak olan kamera Apple markasını yine övecek türden olacak. Kullanılacak teknoloji ile 3 boyutlu kamera çekebileceksiniz. Bu kamera ise LinX firması tarafından geliştirilecek. Bu sayede kullanıcılar IPhone kalitesi ile resimler çekerek inanılmaz çözünürlük ile farklarını gösterebilecekler. Ayrıca kullanılacak olan IPhone 7 kamerası ile DSLR fotoğraf makineleri ile aynı kalitede çekim sağlayacak. Çİft lens kullanılacak olan bu model de Sony tarafından yapılırken montajını ise yine LinX firması yapacak.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca IPhone 7 telefonda yine dokunmatik ekranın farkı hissedilecek. Bilindiği gibi daha önce Apple saatler de kullanılan dokunmatik teknolojisi bu telefonda da kullanılacak. Yani bastırmak ile dokunmak arasında ki farkı ayırt edebilen ekran artık uygulamalara göre dokunmaya göre ve de bastırmaya göre farklı tık seçenekleri sunacak. Bu özelliği ile kendine özgü olan Apple kalitesini yine ortaya çıkarmış olacak.

IPhone 7 Ekranı Kaç INC Olacak

ıphone 7 fiyatı ne olacak

Evet bu sorunun cevabı ise bilindiği gibi daha önce de sızdırılmış ve yeni kullanılacak Apple telefonu olan IPhone 7 de 4″ kullanılacağını haberleri teknoloji sitelerinde hemen yayılmıştı. Kimine göre 4″ küçük olarak yorumlansa da kimilerine göre bu IPhone 7 Plus gibi bir telefonla isteyenlerin büyük telefon kullanmaları sağlanacak. Gelen bilgiler henüz net olmadığını ve sadece sızan bilgiler doğrultusunda yorumlandığını tekrar hatırlatarak resmi açıklamaların beklenmesinin daha doğru olacağını yine yeri gelmişken hatırlatmak istiyorum.

ıphone 7 özellikleri

 

Ayrıca IPhone 7 telefonda kablosuz şarz aleti kullanılacağı ise neredeyse kesin. Su geçirmez olacağını ve metal kasası ile daha sağlam olacağını yine toza karşı dayanıklı olacağını bir önceki haberimiz de yine sizlerle paylaşmıştık. Teknoloji haberleri ve telefon haberleri için sitemizi takip edebilir ve bize danışabilirsiniz.

IPHONE 7 İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir