İphone 7 Plus İçin Beklenilen Özellikler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android ve İOS kullanıcıları ikiye ayrılmış durumda. Android’de daha çok özgür kullanım hakim iken İOS yani iphone kullanıcıları her istedikleri değişikliği yapabilmiş değil. Bu noktada örnek verirsek android cihazların ram miktarı 4 GB’a kadar yükselirken İphone uzun yıllar 1 GB’dan sonra 2 GB İphone 6 cihazlarını çıkartarak bu noktada gelişme göstermişti. Şimdi ise önümüzdeki yıllarda çıkması beklenen İphone 7 Plus cihazının 3 GB RAM ile gelmesi haber konusu olmuş durumda. Yeni İphone modelinin 4 inç, 4.7 inç ve 5.5 boyutunda üç farklı versiyon olarak piyasaya çıkması bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Akıllı telefon devi olan Apple’ın yeni çıkartacağı ürünler hakkında iddia ve sızıntılarda bulunan KGI analisti Ming-Chi Kuo şimdide İphone 7 hakkındaki bilgileri araştırmaya başladı. İlk iddia olarak yeni İphone modellerinin 4, 4.7 ve 5.5 inç olarak 3 farklı cihaz şeklinde 2016 yılında çıkması bekleniyor. Diğer özelliklerine gelirsek, iPhone 7 Plus modelinde 3 GB RAM tercih edilmesi beklenirken 4 inçlik cihazda ise yeni teknoloji olan 3D Touch teknolojisinin olacağı düşünülüyor.

Diğer yandan modelde üst seviye işlemci ve sağlam bir tasarım olması bekleniyor. Büyük ekran konusunda ise cihazın fazla phablet tarzı ekran olmayacağına fakat büyük denilebilecek bir cihaz olacağı bekleniyor. Bakalım İphone 7 hakkında önümüzdeki günlerde ne gibi sızıntılar olacak. Ayrıca KGI analistinin diğer markaların yeni telefon modelleri hakkında da çalıştığını hatırlatalım. Telefonun çıkış tarihi belli olmazken yıl olarak önümüzdeki sene tanıtılması ve bir süre sonra satışa çıkartılması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir