iPhone 7 Plus Nasıl Olacak ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın son amiral gemileri İphone 6 ve 6 Plus ile iyi bir çıkış yakalamış durumda. Bu modelleri ile yüksek satış rakamlarına ulaşıyor ve ulaşmayada devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İphone 6s ile ilgili bazı haberler yapmıştık ve en güçlü kuvvetli akıllı telefon olacağına dair bilgilerde konuşuluyordu. Bugünkü konumuz ise serinin 7.telefonu olan İphone 7 plus tasarımı ve teknik özellikleri ile ilgili bazı ön görüler. iPhone 7 Plus’ın nasıl bir tasarım ve teknik özelliklere sahip olacağı konusunda edinmiş olduğumuz bilgileri sizler ile paylaşıyoruz. Apple, serinin 7. telefonu olacak olan İphone 7 Plus için bazı söylentiler en güçlü cihaz olacağı yönünde.

facebook müşteri hizmetleri

Apple ise iphone 7 plus modelinde daha önce kullanılmamış teknolojileri ve daha ince çerçeve gibi özellikleri bu modelinde kullanacak gibi duruyor. Diğer yandan LG’den hatırlayacağınız olan kavisli bir tasarım ile ele oturan bir cihaz hedefliyorlar. Bunun yanında yeni gelecek modeli fiyat konusu bu noktada akıllı telefonlarının lanse etmesinin ardından dudak uçuklatan fiyatları ile satışa sunulması pek çok Apple sevdalısının hevesini kursağında bırakıyor ancak yeni iPhone 7 Plus ise selefindeki cihazlara göre daha makul bir fiyat etiketi ile satışa sunulacağı düşünülüyor. Diğer bir konu ise iphone cihazlarda pil’in yetersiz olması, fakat iphone 7 modelinde apple batarya konusunda oldukça iddialı olacak gibi duruyor. Yoğun kullanımlarda 2 gün, normal kullanımlarda ise 4 güne kadar kullanım imkanı sunacak.

Birçok akıllı telefonlarda sorun haline gelen nokta microSD kart girişlerinin olmaması iphone serisinde de sinir bozuyordu. Fakat İphone 7 plus cihazlarda dahili hafıza haricinde MicroSD kart girişi olması bekleniyor veya microSD giriş olmaması fakat dahili depolama oranının 32 GB gibi rakamlara çıkartılması beklentiler arasında. Bakalım piyasadaki en büyük liderlerden biri olan Apple iphone 7 plus konsepti ile neler yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir