IPhone 7 Su Geçirmeyecek mi?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Iphone 6 ve IPhone 6 Plus satış rekorları kıra dursun, şimdi tüm dünya IPhone 7 için hazır ola geçmiş durumda. IPhone 7 haberleri ise bu yüzden hemen yayılıyor ve Apple meraklıları tarafından takibe alınıyor. Bu iddialardan ve haberlerden bir tanesi de oldukça dikkat çekici. Firmadan sızan habere göre merakla beklenen yeni telefon su geçirmez olacak.

IPhone 7 fiyatı

Özellikle Sony tarafından geliştirilen ve Z serilerinde kullandığı bu özellik IPhone kullanıcıları tarafından da bekleniyor. Beklentileri boşa çıkarmamak için de Apple şirketinin bu konu hakkında çalışmalar yapacağı ve yeni telefonun su geçirmez olacağını duyurması bekleniyor. Henüz resmi açıklamalar gelmese de bu konu hakkında sızan bilgiler iddiaları doğrular nitelikte.

facebook müşteri hizmetleri

IPhone 7 için diğer gelen bilgiler ise Sony telefonlarında eksik olan ve tuzlu su da kullanmayınız ibareleri gibi ibarelerin IPhone olmayacağı ve IPhone 7 nin aynı zamanda toza karşı da etkili olacağı ve tozdan zarar görmeyeceği sızan haberler arasında.

IPhone 7 Sizce Nasıl Olmalı?

IPhone 7 özellikleri

Bu konuda ki bilgiler gele dursun, kullanıcılar da bu konu hakkında ikiye bölünmüş durumda. Bazı kimseler bu özelliğin gereksiz olduğunu düşünse de Sony gibi sağlamlığa da sahip olmalı diyenler çoğunlukta. Her ne kadar telefonlar kılıflarla sağlamlaştırılsa da suya karşı bir korumanın olması artık şart. Bakalım resmi açıklamalar geldikçe bu iddiaların doğruluğu da ortaya çıkacak ve kullanıcıların bilgisine sunulacaktır. IPhone 7 bakalım beklentileri karşılayacak mı?

IPhone 7 Özellikleri İçin Tıklayınız!

IPhone 7 İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir