İPhone App Store Ülke bölge değiştirme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İphone App Store Ülke değiştirme, İphone Appstore Ülke ve bölge değiştirme, İphone oyun inmiyor, İphone Appstore Pokemon Go indiremiyorum, İphone App Store, İphone Pokemon Go yok, İphone Ülke ve Bölge değiştirme nasıl yapılır ? 

İphone App Store Ülke ve Bölge Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Son zamanlarda çokça kullanılan ülke ve bölge değiştirme işlemini anlatmak istedik. Bazı oyunları indirmek için ülke ve bölgeyi değiştirmemiz gerekiyor. Peki bu işlemi nasıl gerçekleştirebiliriz ? İphone App Store üzerinden Ülke ve bölge değiştirme işlemi nasıl yapılır bunu anlatacağız.

App Store üzerinden Ülke Bölge değiştirme işlemi son zamanlarda sıkça kullanılmaktadır. Sebebi ise Ülkemizde bazı oyunları indirirken Türkiye desteğinin olmamasıdır. Bu yüzden de farklı ülke seçimleri ile bu oyun yada uygulamaları indirebiliyoruz.

İphone cihazlarınız üzerinden App Store Ülke Bölge değiştirme işlemini sizler için adım adım anlattık. İphone App Store Ülke Bölge değiştirme işlemini sorunsuz bir şekilde yapılandırmak için aşağıdaki adımları dikkatlice takip etmeniz yeterli olacaktır.

İphone telefonlarımız üzerinden öncelikle Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz.
İPhone Ülke değiştirme Daha sonra İTunes ve App Store menüsüne giriş yapıyoruz. İPhone App Store ülke değiştirme Apple Kimliği alanına dokunarak işlemimize devam ediyoruz. İphone App Store Ülke değiştirme nasıl yapılır

İphone Ülke Değiştirme İşlemi Pokemon Go 

Apple Kimliğini Göster sekmesine dokunuyoruz. İPhone Appstore ülke değiştirme Ülke/Bölge seçeneğine dokunuyoruz. İPhone ülke değiştirme işlemi

facebook müşteri hizmetleri

Ülkeyi veya Bölgeyi değiştir  seçeneği ile devam ediyoruz. İphone Ülke değiştirme app store

İphone Appstore ülke değiştirme nasıl yapılır Seçmek istediğimiz Ülke’yi seçerek işlemimize devam ediyoruz. Daha sonra ileri butonuna tıklayarak devam ediyoruz. İPhone Appstore bölge ve ülke değiştirme

Aşağıdaki ekranda da gördüğünüz gibi yeni ekran üzerinden Agree yani kabul et butonuna tıklıyoruz. Apple ülke ve bölge değiştirme işlemi İphone 6 Ülke ve bölge değiştirme işlemi

Aşağıdaki ekran geldiğinde artık Ülke değiştirme işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Next yani ileri ileri diyerek devam ediyoruz ve işlemimiz tamamlanıyor.
İphone 6s Ülke ve Bölge değiştirme

 

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir