iPhone için The PERI Duo Şarjlı Hoparlör

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone kullanıcılarının en büyük derdi akıllı cihazın şarjı. O kadar hızlı bitiyor ki en son ne zaman şarj ettiğinizden emin olamıyorsunuz bile. Buna çözüm olarak firmaların ürettiği şarjı kılıflar ve kapsül şeklinde mini şarjlar bu sebeple oldukça rağbet görüyor. Kullanıcılar için bu çözümler güzel olmasına rağmen bir problemi var. İncelik özelliği ile kendisini vurgulayan iPhone’lar için bu şarjlı kılıflar oldukça kalın.

facebook müşteri hizmetleri

Buna rağmen çoğu kullanıcı da bu kalınlığı önemsemiyormuş gibi gözüküyor. Bu şarj problemi için yapılmış kılıflardan birisi olan The PERI Duo’da Ingiegogo’da bağış bekleyenlerden bir tanesi. Michael Hsu ve ekibi ile geliştirilen The PERI Duo kılıfı 2500 mAh bir pile sahip. Bununla birlikte 3W ve 4W gücündeki iki hoparlör ile iPhone üzerinden ve ya WiFi üzerinden başka cihazlar üzerinden de hoparlör olarak ta kullanılabiliyor.
Öteki şarjlı kılıflara nazanaran pek fazla da bir kalınlığa sahip olmayan apart şarjı ile 3 – 4 saat müzik dinlenebiliyor. iPhone 5, 5s, 6 ve 6 Plus için uygun kılıfların iPod touch versiyonu da var. Nisan ayında satışa çıkması beklenen kılıfın ön satış fiyatı ise 99 dolar. Nisan sonrasındaki satış fiyatının ise 135 dolar olan kılıf için Indiegogo özel indirim de uyguluyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir