iPhone konum servisi açma

facebook android iphone ayarlari

iPhone konum servisi açma
5 - 1 OY

İphone 5 konum servisleri açma, İphone konum kapatma, İphone konum servisleri nasıl açılır, İos 9.3.2 konum servisi açma, İphone’umu bul açamıyorum, Konum açma

İphone cihazlarınızda konum servislerinin önemi ayrıdır. Çünkü cihazınız kaybolduğunda, haritalar kullanırken, hava durumu gibi birçok işlemde konum servisleri önemlidir.

Konum servislerini açmak veya kapatmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Konum servisleri kapatıldığında uygulamalar konumunuzu kullanamaz. Bu uygulamalar nelerdir. Örneğin, İphone’umu bul, hareket ayarlama ve mesafe, konum paylaşma, pusula ayarlama, Homekit gibi uygulamalarınızı kullanamazsınız ve sizden konum servislerini açmanızı ister.

iPhone konum servisi açma

1. Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. İphone konum açma 1

facebook müşteri hizmetleri

2. Gizlilik sekmesine giriş yapıyoruz. İphone 5 konum açma kapatma

3. Konum servisleri sekmesine giriş yapıyor. Şuan benim cihazım da açık olduğu için yan tarafta açık seçeneğini görüyorsunuz. İphone konum kapatma nasıl yapılır

iPhone konum servisi açma nasıl açılır ?

4. Aşağıdaki ekranda da gördüğünüz gibi konum servislerini butona dokunarak açabilir ve kapatabilirsiniz.

İphone 5s konum ayarları

Konum servisleri makalemin başında da belirttiğim gibi önemli bir özellik. İphone cihazınız kaybolduğunda konum servisleri kapalı ise cihazınızı bulamazsınız o yüzden konum servislerini açık tutmanız önerilir.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir