iPhone Şarj Problemine İlaç Gibi Çözüm

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon teknolojisinin en büyük problemlerinden birisi pil ömrü. Teknoloji ne kadar gelişir, telefonlar ne kadar güçlenirse, cihazların pil ömrü de ters orantılı olarak kısalıyor.

iPhone kullanıcılarının da en çok şikayet ettiği pil ömrü konusunda bir kaç farklı alternatif piyasada mevcut. Şarjlı kılıflar, ekstra pil taşıma ya da taşınabilir şarj aküleri şu an piyasada mevcut olsalar bile, kullanıcılar daha cazip seçenekler istiyor.

Red Dot tasarım ödüllerini kazanan Mini Power isimli cihaz ise kullanıcılara ufak ve taşınılabilirliği yüksek bir seçenek sunuyor. Tsung Chih-Hsien isimli tasarıcı tarafından geliştirilen bu minik hap şeklindeki piller sayesinde telefonunuzun kullanım ömrünü uzatabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

iphone-mini-power-battery-concept

iPhone üzerindeki Lightning girişini kullanarak bağlanan Mini Power telefonunuzun ömrünü, tercihinize göre, 2, 4 veya 6 saat uzatabilecek. Bu minik kapsül şekilli cihazların en güzel özelliği ise geri dönüşüm desteği vermesi. Ürünü kullandıktan sonra isterseniz atabilir, satın aldığınız yerden yenisi ile değiştirebilir veya şarj edebilirsiniz.

Cihaz çok uzun süreli bir ömür sunmuyor. Ama aniden ortaya çıkan önemli bir görüşme durumunda veya yolda kaldığınız anda bir telefon görüşmesi yapabilecek kadar bile şarjınızın olmadığı zamanları hatırlayın. Küçük boyutu sebebiyle her yere taşınabilecek bir cihaz olan Mini Power sayesinde bu gibi problemleri unutabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir