iPhone SE Türkiye’de Satışa Sunuldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple, bugün itibari ile iPhone SE modelinin satışına Türkiye’de başladı. Peki, merakla beklenen 4 inç boyutundaki iPhone SE fiyatı ne kadar olarak belirlendi? Apple, 9.7 inç iPad Pro modelini tanıtmanın yanında 4 inç iPhone modeli isteyenlerin beklentilerini iPhone SE ile karşılamayı başarmıştı. Geçtiğimiz hafta Amerika’da ön siparişe sunulan iPhone SE, bugün itibari ile Türkiye’de de satışa sunuldu. Peki, iPhone SE fiyatı ne kadar?

facebook müşteri hizmetleri

Apple, iPhone SE ile yüksek fiyat politikasından vazgeçiyor. iPhone SE 16 GB baz model fiyatı 1.999 TL olarak, iPhone SE 64 GB modelinin fiyatı ise 2.399 TL olarak belirlendi. Gümüş, uzay grisi, altın ve roze altın renk seçeneklerine sahip olan iPhone SE, tasarımı ile iPhone 5s ile birebir aynı. Güncellenmiş donanım ile belki de iPhone tarihinde en çok sevilen iPhone 5s tasarımını kullanıcılar ile buluşturan iPhone SE, performans testlerinde en hızlı telefon olarak listelerin başında yer alıyor.
se2

iPhone SE; 4 inç ekran, Apple A9 işlemci, 2 GB RAM, NFC çipi, Live Photos ve 4K video kayıt destekli 12 Megapiksel arka kamera, 1.2 megapiksel ön kamera, 1.642 mAh kapasiteli batarya ve 16 ve 64 GB depolama seçenekleri ile geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir