İPhone Whatsapp Numara Değiştirme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Whatsapp numara değiştirme nasıl yapılır ?, İphone Whatsapp numara değiştirme işlem nasıl yapılır ?, Whatsapp yeni numara girişi, Whatsapp numara değiştirme işlemi nasıl yapılır ? İPhone’da Whatsapp yeni numarayı kaydetme nasıl yapılır ? 

Whatsapp Messenger Numara Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Whatsapp Messenger bilindiği gibi en popüler mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Herhangi bir ücret ödemeden karşı taraf ile mesajlaşma imkanı sunar. Bu uygulama bilindiği gibi İos ve Android uygulamalarında sıkıntısız bir erişim imkanı sunar sadece veri bağlantınız üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşmamıza olanak tanır. Aynı şekilde Web üzerinden de Whatsapp kullanabilisiniz.

Bizim bugün sizlere anlatacağımız konu ise numara değişikliği yaptığınızda Whatsapp uygulaması üzerinden numara değiştirme işlemi nasıl yapılır ? Numara değiştirme esnasında herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız. İphone üzerinden Whatsapp uygulamasına kayıtlı bir numara değiştirme işlemi yapmak istiyorsanız. Aşağıdaki adımları resimli bir anlatım ile sizlere sunuyoruz. Adımları takip ederek probleminizi giderebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Öncelikle İphone cihazınız üzerinden Whatsapp uygulamasına giriş yapıyoruz. Daha sonra açılan yeni ekran üzerinden sağ alt köşedeki Ayarlar sekmesine dokunuyoruz, ardından Hesap sekmesine giriş yapıyoruz.
Hesap ayarlarımız açıldıktan sonra Numara Değiştir alanına giriş yapıyoruz.

İPhone Whatsapp Numara Değiştirme

Whatsapp Numara Değiştirme

Whatsapp Yeni Numara Girişi

Yeni açılan ekran üzerinden sağ üst köşedeki ileri butonuna dokunuyoruz. Numara değişikliği yapmadan önce numaranızın doğru olduğundan emin olalım bu işlemi yaptığınızda değişiklikler geri alınmıyor. Yeni kaydedeceğiniz numaranın aktif olarak çalıştığından emin olalım.

Son aşamada ise aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi eski telefon numaramızı yazıyoruz. Daha sonra yeni telefon numaramızı yazıyoruz ve bitti butonuna dokunuyoruz. Yeni telefon numaranıza gelen onay kodunu giriş yaptıktan sonra artık yeni numaranız ile kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp numara değişikliği yaptıktan sonra yeni numaranız ile ücretsiz Whatsapp Messenger uygulamasını kullanarak mesajlaşabilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir