İphone’a Batarya Desteği Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tüm akıllı telefonlarda görülen pil sorunu İphone’larda da gözüküyor. Bu sorun kullanıcılar tarafından oldukça şikayet ediliyor. Bu noktada ekstra taşınabilir batarya gibi birçok çözüm düşünülsede hala arayış sürüyor. Bu çözümlerin arasına bir yenisi daha eklendi ve detayları belli oldu. Bağış ve destek sitesi olan İndiegogo sitesinde İphone 6s modelinde görülen şarj sorununa yeni bir çözüm bulundu. Çözümün adı ise Fat Battery, bu çözüm ile beraber mevcut şarj ile beraber 4 kat daha fazla performans sağlanacak.

facebook müşteri hizmetleri

Fat Battery çözümü ile beraber güç kaynağı, akıllı kılıf gibi çözümlerin yanı sıra işlev cihazın dışı yerine içerisinde gerçekleşiyor. İphone 6s cihazında arka kasa, Fat Battery ekibi tarafından sökülüp daha büyük bir kasa takılıyor. Sonucunda ise İphone 6 daha kalın bir cihaz haline geliyor.
fat battry

Ağırlığı 134 gramdan 238 grama çıkan cihazın pil ömrü yeni kasa sayesinde 4 katına çıkmış oluyor.
300 dolar gibi bir fiyatla gerçekleştirilen işlemin cihazın orijinalliğine hasar verdiği gerçeği ortada; fakat şarj sorununa sahip olup, alternatif yollara başvurmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği bir yöntem olarak gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir