iPhone’da Microsoft Office Word Nasıl Kullanılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mobil cihazlarının hayatımızı gitgide daha da kolaylaştırdığı günümüzde birçok masaüstü uygulaması da bu platformların kullanımına açıklarak işlerimizi hızlandırmaya devam ediyor. Microsoft Office programları da gerek kişisel gerekse iş hayatımızda en çok kullandığımız uygulamalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz ay içerisinde iOS platformu için de çıkan Microsoft Office programları, kolay kullanımı ve bulut depolama sistemi senkronizasyonu ile birçok kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor. Bu yazımızda da iOS için Microsoft Office Word programının kullanımını anlatacağız.

Uygulama açılışından itibaren oldukça sade bir arayüz ile kullanıcılara rahat bir kullanım sağlıyor. Açılış ekranından sonra karşınıza gelen döküman şekillerinden birini seçerek işleminize başlayabiliyorsunuz.

iphone-office-word-1Yapacağınız işleme göre istediğiniz döküman tipini seçebilirsiniz. Biz bu yazımızda en sık kullanıldığını düşündüğüm Boş Belge tipini kullandık.

iphone-office-word-2Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama metin yazımında da kullanıcı yormuyor. Bu bölümde metninizi yazdıktan ve gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra sol üstte bulunan “Bitti” butonuna basıp kayıt edeceğimiz yer seçimine geçebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

iphone-office-word-3

 

Metninizi direk olarak kurmuş olduğunuz OneDrive hesabınıza veya iPhone hafızanıza saklamanız mümkün. Dropbox gibi diğer bulut sistemlerinden birini kullanıyorsanız Yer Ekle butonuna basın.

iphone-office-word-4Hesabınızı bir bulut hizmetine bağlayarak yaptığınız işlemleri hem mobil hemde bilgisayar ortamında düzenlemek oldukça rahat olacaktır.

iphone-office-word-5Dropox ve OneDrive ile senkronize çalışan Microsoft Office Word programı için hazırlamış olduğunuz dosyaları kaydetmek istediğiniz bulut sistemine izin verip dosya konumunu belirleyin. Böylece nerede olursanız olun Word dökümanlarınızı hızlı bir şekilde düzenleyip başka kişilerle paylaşabilirsiniz.

Biz uygulamayı denerken oldukça hızlı ve basit bir arayüzü olması nedeniyle çok güzel bulduk. Umarız siz de beğenir, döküman işlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz.

>> Microsoft Office Word iOS

 

 

 

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir