iPhone’dan 3 Saniyede 100 MB Veri Transferi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone cihazınız üzerinden 3 saniyede 100 MB veri transfer etmek artık mümkün.

Toshiba tarafından geliştirilen TransferJet adaptör sayesinde, elinizdeki iPhone üzerinden diğer iOS cihazlarına oldukça yüksek hızlarda veri transferi yapmak mümkün oluyor.

Toshiba’nın TJM35420LT kod isimli adaptörü ile neredeyse ışık hızında transfer yapmak mümkün. Aygıtın maksimum veri çıkışı 375 Mbps olarak belirlenmiş. Bu hıza ulaşabilmek için, aktarım yapılan diğer cihazın 3 santimetrelik bir mesafe içerisinde olması gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

iphone

Toshiba‘nın adaptörü, Sony‘nin geliştirdiği TransferJet kablosuz aktarım teknolojisini iOS üzerinde çalıştıran ilk cihaz olarak karşımıza çıkıyor. 2008 yılında ortaya çıkan bu teknoloji, Windows ve Android cihazlardan sonra, sonunda iOS‘a da gelmiş oldu.

Bluetooth 4.0‘ın 25 Mbps hızını ezip geçen bu küçük cihaz, fiyat etiketi ile de oldukça uygun gözüküyor. Cihazın Japonya içerisinde açıklanan satış fiyatı 40 Dolar olarak belirlenmiş. Birkaç ay içerisinde Japonya’da satışa sunulacak olan Toshiba TransferJet, daha sonraki aylarda Avrupa, Amerika ve Asya pazarlarında da satışa sunulacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir