iPhone’dan bilgisayarınıza bağlanın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone uzak bağlantı, iPhone teamviewer bağlantısı, iPhone uzaktan kumanda olarak kullanma iPhone’dan bilgisayarınıza bağlanın iPhone 4s iPhone 5 iPhone 5s iPhone 6

İphone cihazınız üzerinden bilgisayara bağlanarak uzaktan kontrol etmek istemez misiniz ? Bu haberimiz tam da size göre, cep telefonumuza ve bilgisayarımıza Teamviewer uygulamalarını yükleyerek bu işlemi yapmamız çok basit. Öncelikle İphone cihazımız üzerinden App Store giderek ücretsiz Teamviewer uygulamasını aratarak kurulumu yapmak daha sonra Bilgisayarımıza da aynı şekilde Teamviewer uygulamasının ücretsiz versiyonunu yüklüyoruz. Aşağıdaki linkler üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

İphone için Teamviewer Sürümü : https://itunes.apple.com/tr/app/teamviewer-remote-control/id692035811?mt=8

Bilgisayar için Teamviewer Sürümü : https://www.teamviewer.com/tr/

Yükleme yaptıktan sonra aşağıdaki resimlerde de anlattığım gibi öncelikle uygulamaları indiriyoruz daha sonra çalıştırıyoruz. Çalıştırdıktan sonra bilgisayarınıza kurduğunuz Teamviewer üzerinden Id ve şifre bilgilerini alıyoruz. Daha sonra telefonunuz üzerinden Id ve şifreyi yazıp bağlantı kuruyoruz. Daha sonra kontrol sizde istediğiniz gibi karşınızdaki bilgisayarı kontrol edebilirsiniz.

iPhone’dan bilgisayarınıza bağlanın

Öncelikle İphone cihazınıza Teamviewer kuruyoruz. İphone Uzak bağlantı programı

facebook müşteri hizmetleri

Kurulumu yaptıktan sonra Teamviewer uygulamasını açıyoruz. Açtığınızda aşağıdaki ekran gelecektir bağlantı kuracağınız bilgisayarın ID’sini yazıyoruz ve Uzaktan kontrol sekmesine dokunuyoruz. Apple uzaktan erişim Bu işlemi yaptığınızda sizden şifre isteyecektir, bilgisayardan şifreyi alıp yazıyoruz ve tamam diyoruz.
İphone uzaktan erişimŞifreyi de girdikten sonra kontrol bilgisi için ekran geliyor. Bilgilendirme ekranını da geçmek için devam et butonuna tıklıyoruz.
İphone ile bilgisayarını kontrol et Aşağıdaki ekranda da gördüğünüz gibi bağlantı kuruldu ve karşıdaki bilgisayarı kontrol ediyoruz. İphone teamviewer bağlantısı

iCloud şifremi unuttum iCloud şifre kırmak açmak ve iPhone’umu bul kapatma yazılarını incelediniz mi?

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir