iPhone’u Çökerten Mesaj

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son günlerde iPhone kullanıcıları yeni bir sorunla karşı karşıya. iPhone‘lara gönderilen bir SMS telefonun kilitlenmesine ve yeniden başlamasına sebep oluyor.

Bir kısmı Arapça harflerden oluşan aşağıdaki mesaj size ulaştığında, iMessage uygulaması açık olmasa bile, telefonunuz baştan başlıyor. Açığın telefonda bir başka soruna yol açıp açmadığı, şimdilik bilinmiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Apple, yaptığı ilk açıklamada sorunu tekrarlayamadıklarını söyledi. Ancak internette yüzlerce kullanıcı, cihazlarının baştan başladığını doğruluyorlar. Şikayetini Reddit‘te paylaşan JoeyTheBoey, “Jailbreak’siz bir telefonum var ve (mesaj) giriş ekranının baştan başlamasına neden oluyor. Bu sadece mesaj uygulamasında değilsem gerçekleşiyor. Ardından uygulamaya girdiğimde mesaj uyarısı görünüyor” derken, Jjc123cj takma isimli bir başka reddit kullanıcısı ise şikayetini “Bunu iPhone 6’nızda denemeyin! Kendime gönderdim ve şimdi mesaj uygulamasını ne zaman açsam, kilitleniyor (:” cümleleriyle anlattı.

Twitter‘daki Apple News hesabına konuşan kıdemli Apple mühendisleri ise sorun yaşadıklarını kabul ettiler ve hatayı onarmak üzere var güçleriyle çalıştıklarını söylediler.

4 thoughts on “iPhone’u Çökerten Mesaj

 • 29 Mayıs 2015 at 07:39
  Permalink

  Arkadaşlar sorunun ÇÖZÜM VİDEOSUNU ÇEKTİM buyrun linki:

  youtube.com/watch?v=UT2GGW4cQfc

  Reply
 • 29 Mayıs 2015 at 08:39
  Permalink

  Arkadaşlar sorunun ÇÖZÜM VİDEOSUNU ÇEKTİM buyrun linki:
  youtube.com/watch?v=UT2GGW4cQfc

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir