ISOCASE İle Telefonunuzu Tablete Dönüştürün

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonunuzu ve tabletinizi bir arada rahat kullanım sağlamak için ISOCASE bu özelliğe sahip. Bu ürünü akıllı telefonunuz ile kullanmak için ISOCASE üzerinde bir giriş portu mevcut 7.9 inç büyüklüğünde ve gorilla glass 2 bulunan ISOCASE ürününde 2048x 1536 piksel çöznürlüğe sahip. Ayrıca suya ve toza karşı dayanıklı olmasının yanı sıra 810G sertifikasıyla da darbelere karşı korunma özelliğine sahip.

facebook müşteri hizmetleri

ISOCASE’ın üst kısımını açarak akıllı telefonunuzu yerleştirebiliryosunuz. Ayrıca cihazın alt kısımında stereo hopalör ve microUSB girişleride mevcut. 10000mAh’lık bir bataryası bulunan ISOCASE üründeki bataryayı kullanarak isterseniz akıllı telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. ISOCASE cihaza 4 gün içerisinde toplam 6 bin dolarlık bir bağış yapılmış. Ayrıca 48 gün içinde de 29 bin dolar’a daha ihtiyaçları var. Şimdilik iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S5 ve Galaxy S5 mini ürünleriyle uyumlu olan ISOCASE’in fiyatı ise 129 olarak belirlenmiş durumda. Kullanıcılar cihazı satın almadan önce model bildirmek zorunda. Bağış yapan kullanıcılara ayrıca ISOCASE ile uyumlu kablosuz şarj standı hediye edilecek.

ISOCASE’nin arka kısmında ise cihazın tutuşunu basitleştiren bir pin yer alıyor. Bakalım akıllı telefonunuzu tablete dönüştüren bu aparat satış yapabilecekmi veya kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacaklar. Diğer yandan yukarıdaki belirttiğimiz akıllı telefon modelleri haricinde diğer orta segment telefonlar için uyumluluk sorunu olmadan dönüştürebilecekleri versiyonları olacakmı hep beraber göreceğiz diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir