İsrail Ligi, PTT 1.Ligi’ni Geçti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

FIFA 17’de hangi ligin ekleneceği oylar ile belirleniyor. Güncel olarak İsrail Ligi, PTT 1. Ligi’ni geçmiş durumda. Eğer PTT 1. Ligine destek vermek istiyorsanız detaylar haberimizde. Şimdiden futbol severlerin merakla beklediği FIFA 17 için hangi ligin ekleneceğine dair heyecan sürmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ilk olarak FIFA 15’de, oyuna Türkiye Ligi’ni dahil eden yapımcı firma, FIFA 16 ile de hem Türkiye Ligi’ni hem de %100 Türkçe dil desteğini resmi olarak oyuna dahil etti.

facebook müşteri hizmetleri

FIFA 16’nın çıkışını gerçekleştirmesinden kısa bir süre sonra, FIFPlay tarafından açılan oylamada PTT 1. Ligi uzun bir süre oylamada ilk sırada yer aldı. Fakat güncel olarak baktığımızda oylamada İsrail Ligi’nin PTT 1.Ligi’ni az farkla geçtiğini görüyoruz. Özellikle Türk oyun medyası tarafından tekrar gündeme getirilen oylamada, Türk oyuncuların PTT 1. Ligi’ne desteğinin artması bekleniyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde yabancı medyada, PTT 1. Ligi’nin ilk sırada yer almasından dolayı şaşırtıcı haberler ortaya atıldı. GamesRadar gibi ünlü bir portal, “PTT 1. Ligi birinci sırada mı? Oh, peki.” gibi ifadelerde bulunurken, diğer siteler de küçümseyici söylemlerde bulundular.
fifa

Eğer siz de PTT 1. Ligi’nin tekrar ilk sıraya yerleşmesini istiyor ve yeni FIFA oyununda yer alma ihtimalinin güçlenmesini istiyorsanız buraya tıklayarak ankete katılabilirsiniz.

One thought on “İsrail Ligi, PTT 1.Ligi’ni Geçti

  • 6 Mart 2016 at 08:34
    Permalink

    Linki koymayı unutmuşsun amk

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir