İşte Buda Akıllı Fırın !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı cihazlar ve uygulamalar nereye kadar geliştirilebilir tartışmaları süre dursun gelin biz sizi evlerimizin yeni akıllı cihazı olan June’la tanıştıralım. June ( kulağa şuan için biraz tuhaf gelecek ama ) bir akıllı fırın. June, içine koyduğunuz yemeğin ne bulunduğunu algılayabilen bir yazılıma sahip.

Siz sadece ama sadece yemeğinizi fırına koyuyorsunuz ve işin gerisini June’ın içindeki özel yazılıma sahip program otomatik olarak algılayıp pişirebilmek için gerekli ayarları yapıyor.
June’un mucitleri Nikhil Bhogal ve Matt van Horn, Apple’ın kadrosunda yer alan eski çalışanlarından. Nvidia işlemcilerini içinde barındıran June, bir sayısal kamera aracılığı ile yemeğinizin içindeki malzemelerin hepsini saptama yeteneğine sahip.

facebook müşteri hizmetleri

Bu özelliğinden faydalanarak June akıllı fırını, sadece koyduğunuz yemeğe özel bir pişirme programı hazırlıyor. Yani sizin mükemmel bir aşçı olmanıza lüzumlu yok. Siz sadece doğru olan malzemeleri bir araya getirip fırına koyun, gerisini akıllı fırınınız June kendi halletsin.

Bu yeni teknoloji ürünü akıllı fırın bir taşınabilir mobil uygulama ile birlikte uyum ile çalışıyor. Taşınabilir akıllı telefonunuzdan fırının sıcaklığı ya da pişirme işlevlerini direk olarak ayarlayabilme lüksüne sahipsiniz. Karbon fiber ısıtma teknolojisi kullanan June’un tam korumalı izolasyonu ve fanları ile maksimum verimde çalıştığını anlayabilmek mümkün. Bu akıllı fırın June’a şimdilik ilk siparişle sadece 1495 dolara sahip olabilirsiniz. Satışa çıktıktan bir sonraki ay fiyatlarının 2995 dolara çıkaracaklarını kesin olarak belirtelim.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir