İşte İphone 8 Tasarım Konsepti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın yeni amiral gemisi olan İphone 6 ve İphone 6 Plus modelleri oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmış durumda. Bu yıl sonunda ise o modellerin devamı olarak kabul edilen İphone 6S modelinin tanıtılması bekleniyor. Apple bu stratejide ilerlerse daha sonra İphone 7 ve sonrasında ise İphone 7S modellerini çıkartacak. Bu noktada devamında İphone 8 modeli çıkacak. Bu konu ile alakalı tasarım konusunda birçok firma ve yapımcılardan ön görü ve fikirler yayılırken, Jermaine Smit isimli tasarımcı daha şimdiden İphone 8 konsept çalışmasını yayınladı.

facebook müşteri hizmetleri

Yayınlanan tasarımda İphone 8 konsepti olarak 2K çözünürlüğe sahip bir ekran bekleniyor. Ayrıca tıpkı YotaPhone giibi çift ekranlı bir model olmasıda olası durumlardan. İkinci ekran ise 480P çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Diğer yandan çeşitli bildirimler ve diğer ayarlar ikinci ekranda olacak ve düşük güç ile ikinci ekran daha az işlem ile uzun süre kullanılabilecek.

İphone 8 konseptinde Home tuşu ekran içerisine konumlandırılmış ve kablosuz şarjdan da yararlanılabilecek. İşte İphone 8 tasarım konseptini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Ayrıca İphone 6 modelinin özelliklerini hatırlarsak,

Ekran: 4.7 inç IPS 750 x 1334 piksel 326 ppi
İşlemci: Çift çekirdekli 1.4 GHz hızında Apple A8
Grafik İşlemci: PowerVR GX6650
RAM: 1 GB
Depolama: 16 / 64 ve 128 GB seçenekleri
İşletim Sistemi: iOS 8
Kablosuz Bağlantı: 3G/LTE, Wireless 802.11AC, Bluetooth 4.0, GPS, NFC (Sadece Apple Pay için kullanımda)
Ana Kamera: 8 Megapiksel / 1080p video kaydı + LED flaş
Ön Kamera: 1.2 Megapiksel / 720p video kaydı
Batarya: 1810 mAh

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir