İşte Uncharted 4: A Thief’s End’in Çıkış Tarihi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aksiyon ve macera kategorisinde beğenilen ve önde gelen serilerden biri olan Uncharted serisinin yeni ve son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkış tarihi belirlendi. Geliştiricisi Naughty Dog olan PS3 ve PS4 konsollarında üst düzey grafikler sunarak oyuncuları kendine bağlayan bu serisinin son oyunu Uncharted 4: A Thief’s End’in oldukça üst seviye grafiklere sahip olacağı bekleniyor. Playstation Blog üzerinden yapılan bir açıklamaya göre Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 18 mart 2016 tarihinde Playstation 4 konsolları için çıkışını gerçekleştirecek.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunda olacak olan Collector sürümü ile yenilikler ve ek özellikler olacak. Bu sürüm ile çok çeşitli kostümler ve yeni multiplayer silahlar oyun içerisinde olacak. Senaryo modu bu seride dahada uzatılarak Collector sürümü ile ek bir hikaye DLC’side eklenecek. Oyundaki ana kahraman olan Nathan Drake kaplamalı bir heykel olacak.

Playstation 4 konsolu için özel grafikler ve çeşitli motorlar ile geliştirilen bu oyun cihazları bir hayli zorlayacak gibi suruyor. Ayrıca Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 1080p çözünürlüğüne sahip olacak ve 60FPS ile oynanabilecek. Bakalım oyun ne gibi yenilikler ile 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir