Joker’li Suicide Squad Fotoğrafları Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Suicide Squad şu an neredeyse herkes tarafından merakla beklenen bir film. Kadrosundaki Will Smith, Margot Robbie ve Cara Delevingne gibi yıldız isimlerinin yanı sıra filmin asıl bombası Jared Leto‘nun yeniden hayat vereceği Joker karakteri. Tüm DC hayranlarının merakla beklediği yeni Joker’in tam olarak neye benzeyeceği geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir fotoğrafa kadar hiç belli değildi. Uzun bir süre “karaktere bürünme” sürecinde olan Jared Leto‘nun Joker‘i nihayet şu fotoğrafla ortaya çıkmıştı;

New-Leto-Joker

Kelime anlamıyla interneti ikiye bölen bu fotoğrafla beraber bir kesim Jared Leto‘nun yeni Joker‘ini çok iyi bulmuş, bir kesim ise nefret etmişti (sevenlerden biri de benim). Ancak en büyük merak konusu Joker‘in dövmelerinin olup olmayacağıydı. Çünkü bu fotoğraf sadece makyajı ortaya çıkarmak için çekilmişti ve insanlar Joker‘in çizgi romanlarda hiç dövme yaptırmadığını iddia ediyordu –ki bolca dövmesi oldu Joker’in bugüne kadar-. Sonunda setten sızan görüntülerle “gerçek Joker’in” neye benzediği ortaya çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

001 002 003 004

Setten sızan görüntülere göre Joker’in dövmeleri var. Eski Joker Heath Ledger‘a göre daha “klas” bir görünüme sahip Joker’in, klasik Joker’in aksine daha farklı bir takım elbise giyiyor olması da dikkat çekici. Öte yandan Margot Robbie‘nin Harley Quinn olmadan önceki Harleen Quinzel‘inin de ilk görüntülerini görmüş olduk.

Şimdi Joker’i de tamamen gördüğümüze göre akıllardaki tek soru işareti şu; Jared Leto’nun Joker’i Heath Ledger’ınkini geçer mi? Her ne kadar aynı karakterleri farklı yorumluyor olsalar da Jared Leto’nun Heath Ledger’la kıyaslanması kaçınılmaz, çünkü şu an Heath Ledger otoriteler tarafından en iyi Joker olarak görülüyor. Ama bunu söyleyen insanların Jack Nicholson’ı izlediklerini düşünmüyorum ben.

Suicide Squad ülkemizde 16 Ağustos 2016‘da vizyona girecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir